Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівщина отримає більше 2000 експрес-тестів для виявлення коронавірусу


Чернігівщина отримає більше 2000 експрес-тестів для виявлення коронавірусу

Більше двох тисяч експрес-тестів для виявлення коронавірусу на Чернігівщину надійдуть сьогодні. Про це Суспільному сказав директор обласного лабораторного центру Микола Донець.«Експрес тестів повинно надійти сьогодні більше 2000, і по ПЛР лабораторії ми замоваили три комплекти ще, значить шість комплектів по 100, значить на 600 досліджень», - сказав Микола Донець.

Нагадаємо, спеціальну лабораторію для проведення полімеразної ланцюгової реакції замовили минулої п’ятниці за гроші, які надали підприємства Чернігівщини.

«Я думаю що з середи, четверга ми вже будемо здатні робити тести на ПЛР безпосередньо в Чернігові в лабораторному центрі. Ми змогли придбати лабораторію, яка дозволить робити ці тести в Чернігові не відправляти їх до референс-лабораторії МОЗ України», - сказав голова обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко.

За його словами, тести будуть проводити безкоштовно, якщо на це буде обґрунтована потреба. Першими тести отримають 15 інфекційних відділень області. Нагадаємо, літак з партією тестів для виявлення коронавірусної інфекції приземлився в Україні цієї ночі. На цих ви бачите, як літак завантажують у Китаї. Окрім двох видів тестів – для полімеразної ланцюгової реакції та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики, – доставили також медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням пандемії. Тести розвантажать сьогодні і надішлють в кожен регіон України.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: експрес-тестів, коронавірус, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект