Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В міську раду завітали щедрувальники


В міську раду завітали щедрувальники

13 січня відзначають свято Маланки або Щедрий вечір. За традицією цього дня в кожному домі готують святкову вечерю і другу обрядову кутю, а щедрувальники обходять оселі та вітають господарів. Завітали вони і до міської ради.Міська рада перше місце, яке відвідали щедрувальники. Цього дня вони принесуть святковий настрій в ще не одну установу та організацію. Театралізоване дійство підготували для своїх глядачів учні та учениці 3-ї школи разом з вихованцями громадського об’єднання інвалідів «Шанс».

Наталія Матвієнко, вчителька музичного мистецтва ЗНЗ №3: «Ми хотіли показати, що всі дітки однакові. І не важливо, навчаються вони в звичайній школі чи вони навчаються в особливих школах. Тому хотіли поєднати, зробити таку соціальну інтеграцію, партнерство дітей і дорослих, щоб показати, що всі діти однакові, - вони також люблять дарувати добро, вони люблять співати, радіти, щедрувати і підтримувати такі гарні наші українські звичаї та обряди».


Дітлахи запевняють, що новорічно-різдвяні свята особливі. Саме в цей час неабияк важливо вірити в дива, а також колядувати та щедрувати, даруючи радість всім, хто навкруги.

Вітаючи присутніх зі святами, щедрувальники співали традиційні пісні та бажали всіх гараздів у новому році.

За свої вітання та побажання щедрувальники традиційно отримали солодкі подарунки.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: щедрувальники, Щедрий вечір, Маланка, міська рада, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект