Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Гепатит у дитсадку №45: в групі, яку відвідує хворий хлопчик, ввели карантин


Гепатит у дитсадку №45: в групі, яку відвідує хворий хлопчик, ввели карантин

Позапланову санітарну перевірку і дезінфекцію провели у 45-му дитсадку Чернігова. Там 4-річний хлопчик захворів на вірусний гепатит. Про це UA:Чернігів повідомила начальниця міського управління Держпродспоживслужби в області Валентина Михед. З її слів, брат цього хлопчика – учень 7-ї школи, в якій у жовтні стався спалах гепатиту А. Дітей, які відвідують ту саму групу, що і хлопчик, обстежують. Із 25 сьогодні кров на аналіз здали 8, у них результат негативний. Решта дітей здаватиме кров у понеділок.Це дитячий садок № 45 у Чернігові. Сьогодні тут провели дезінфекцію спортивної і музичної зал та 11-ї групи, вихованець якої захворів на вірусний гепатит.

«Захворіла дитина, братик якої теж хворіє на даний момент. Ми знали, що захворіла старша дитинка, нам мама повідомила, і ми провели дезінфекційні заходи, і постійно ця група була під контролем. Вони принесли довідку від лікаря-інфекціоніста, що дитина здорова. І може відвідувати дошкільний заклад», - розповідає завідувачка дитсадка Ірина Бранд.

Про хворобу 4-річного вихованця в дитсадку дізналися вчора, каже завідувачка, тоді ж і попередили батьків. Дехто з них дітей сьогодні не приводив.

«Якщо у нас було в середньому 130, то 93 сьогодні. Небагато звичайно, але дітки є».


«Ще більше уваги приділяємо особистій гігієні, ви ж знаєте - це хвороба брудних рук. Діти постійно під контролем. І ми додаткового дезінфікуємо руки засобами, які купили в аптеці для дітей».

Хлопчика госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Як повідомила заступниця генерального директора лікарні Людмила Кривець, його стан - між легким і середнім. У дитсадку в групі, яку відвідує хлопчик, ввели карантин.

«На 35 днів, дай Бог, якщо не буде наступного випадку - в цій групі будуть обмежувальні заходи, тобто карантин. Зараз лабораторія додатково проводить дезінфекцію. Дітей о 13-й розібрали батьки. Її зараз повністю дезінфікують і вимиють. Ось це окремий вхід для цих діток. Діти, які на другому поверсі, будуть ходити на той вихід. Ця група - окремий вихід, і коли діти виходять, тут же дезінфікують перила».

Сьогодні 8 з 25 вихованців 11-ї групи здали аналіз крові у другій дитячій поліклініці. Результат у всіх – негативний. Про це UA:Чернігів поза камерою розповіла заступниця головного лікаря поліклініки Тетяна Тігаєва. На камеру говорити відмовилась через те, що, цитуємо, «зачіска та одяг не підходять для інтерв’ю». Працівники Держпродспоживслужби провели у садочку позапланову перевірку.

«Бажано не організовувати скупчення дітей, свята щоб не відбувалися. Для того, аби діти один з одним не контактували. Воно передається орально-фекальним шляхом. Його не видно, коли дитина лише захворіла. Бажано, аби діти не перебували один з одним», - каже начальниця міського управління Держпродспоживслужби Валентина Михед.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитсадок №45, карантин, гепатит, Ірина Бранд, Людмила Кривець, Валентина Михед, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект