Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 39-річний ексучасник АТО з ножем і пістолетом напав на односельців на Чернігівщині


Home net

39-річний ексучасник АТО з ножем і пістолетом напав на односельців на Чернігівщині

Порізав сусідів і родичів.

На Чернігівщині 39-річний чоловік, колишній учасник АТО, з ножем і з пістолетом вирішив звести рахунки з односельцями. Встиг навіть підпалити кабінет голови сільради, а потім сам поліз у зашморг.Сестри Світлана на Тетяна згадують той фатальний день. Їм подзвонили сусіди, що вдома у них сталася біда.

Світлана Турчин, донька загиблої: «Коли ми туди прибули, мати вже лежала зарізана. Вона вже вмирала. Сестра була окровавлена. Все плаття було в крові».

Колишній чоловік Тетяни прийшов до них додому з ножем. Її 9-річний син встиг утекти з квартири. Жінка каже, 15 років не спілкувались з Сергієм, хоча мають старшу спільну доньку.

«Можливо те, що аліменти, - заборгованість велика. Більше 60 тисяч уже», – каже колишня дружина підозрюваного Тетяна Мар’янова.

Жінки знімають чорні хустки, коли заходять у палату до постраждалої сестри. Від неї приховують, що їхня мати померла. Валентина має інвалідність з дитинства, а після нападу у неї ще й погіршилось мовлення.

Валентина Клименко, потерпіла: «Надіюсь на поправку».

Хірург розповідає, до них привезли ще двох потерпілих – жінку та чоловіка. Вони сусіди нападника, ділять одну хату на двох.

Володимир Кащенко, лікар-хірург Варвинської центральної районної лікарні: «Обоє хворих прооперовані, з проникаючими поранення черевної порожнини. І один хворий знаходиться на стаціонарному лікуванні».

До сусідів ходив не тільки з ножем, а й зі зброєю.

Володимир Кащенко, лікар-хірург Варвинської центральної районної лікарні: «Це металічна пулька з пневматичної зброї, яка знаходиться в легенях. Більш за все, вона залишиться там на все життя», – каже лікар-хірург Володимир Кащенко, розглядаючи знімок.

Вранці між сусідами стався конфлікт.

Алла Іванченко, сусідка: «Он после этого пришел неадекватный какой-то. Он давно хотел иметь эту половинку. Ворвался, а больше я ничего не помню. Только боль и все».

Більше розповідають у сільраді. Вранці до них телефонував Сергій, скаржився на сусідів і вимагав виселити їх з будинку.

Оксана Теслицька, голова села Журавка: «Він требував, ну як, казав, щоб до кінця дня ми ту жінку звідти виселили, і щоб там висів замок на дверях. Але ж ви розумієте, як я можу виселити».

Потім заходив ще. А вже після обіду прийшов з каністрою та підпалив кабінет голови.

Оксана Теслицька, голова села Журавка: «Він стояв на порозі із пістолетом у раках. Тут сидів Микола Федорович, до якого він зразу накинувся. А я ось тут стояла і зразу ж вискочила в двері».

Їдемо до матері нападника. Її немає вдома. До нас виходить його тітка. Переповідає, що чула від родички.

«Пішов в сільраду, а дівчата йому видно нічого не сказали, не надали допомоги. І він ото психанув, і з-за того пішло поїхало. Тоді понесло його. Кажуть, побілів. У нього нерви зриваються», - каже тітка

Нападнику 39 років. У 2016 році він повернувся з АТО. Мав інтернет-магазин, де продавав товари для бджільництва. Хотів поїхати за кордон працювати, але через борг за аліменти не зміг виїхати.

Роман – його знайомий. Сергій телефонував йому того дня, але Роман не міг говорити. І попросив набрати пізніше. Тепер жалкує, що не зупинив вчасно. Приїхав, коли вже все сталося.

Роман Потапов, знайомий підозрюваного: «Я дивлюся, що це вже не Серьожа. Він на стільки вже зневірився. Кажу, давай щось подумаємо, давай щось зробимо. Ти можеш мене звідси вивезти. Він мені розказує, Рома я не можу тут себе знайти, я нікому тут не потрібен».

Роман вийшов поговорити до поліції, а коли повернувся до хати, той вже ліз у зашморг.

Роман Потапов, знайомий підозрюваного: «Серий, що ти робиш. Хватаю його під руки. Знімаю цю петлю. Він ще тоді казав, Рома, чого мене не вбили».

Роман заломив його та виніс на вулицю. Вже у дворі до нього підбігли правоохоронці.

Чоловік нині у СІЗО.

«Даній особі загрожує довічне позбавлення волі».

Сестри, які втратили матір, бояться, що як він вийде на волю, вб’є і їх. Та звертаються до слідства: «Любочки добрі, дайте йому довічне. Ми боїмося жити, ми боїмося спати».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: різанина, учасник АТО, Варвинський район, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект