Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Призовник Юрій Радченко буде сидіти 7 років, за те що хотів зарізати на пляжі жениха колишньої подруги

Призовник Юрій Радченко буде сидіти 7 років, за те що хотів зарізати на пляжі жениха колишньої подруги

 

Ця прикра історія трапилась 28.07.2022 на пляжі у Чернігові. Уродженець с. Голубівка, Прилуцького району Радченко Юрій Вікторович, якого 10.03.2022 призвали до ЗСУ (посада дизеліст-електрик групи енергетичного забезпечення ) ледь не зарізав на очах у дитини 37-річного Мірошника Дмитра Васильовича. А все через ревнощі та горілку.У Радченка була співмешканка, яка після розставання з ним почала час від часу зустрічатися з Дмитром Мірошником. Познайомились обидва чоловіка — колишніх жених та теперішній при досить негативних обставинах, 8 березня 2021-го року, коли Мірошнику довелось захищати жінку від побиття Радченком. Проте ні вона ні Мірошник від спілкування з ним не відмовились остаточно, як виявилось пізніше дарма...

Зранку 28 липня 2022-го року Радченко зателефонував своїй колишній та запросив її і Мірошника погуляти разом. Вони зустрілись на “Кругу”, придбали 2 пляшки горілки. Потім забрали в районі КСК неповнолітнього сина жінки Артема та уже вчетвером пішли на пляж. По дорозі докупили вина.

На пляжі спочатку все було добре, але потім чоловіки відплили та трохи поштовхалися у річці. Коли стало холодніше, а весь алкоголь було випито, близько 19.00 матір, син та її нинішній співмешканець пішли додому, а Радченко залишився. В той день він був на пляжі з велосипедом білого кольору «Cross Evolution» та озброєний ножем. Жінка йшла попереду, а Дмитро Мірошник трохи позаду, разом з її сином. Коли ж їх наздогнав Радченко та наніс 2 удари ножем Дмитру в спину та в бік. Дмитро обернувся підняв скейт Артема та намагався ним захиститися, тоді Радченко наніс 3-й удар, вже у живіт і сказав, що сьогодні він додому не дійде. Після нанесення 3-го удару зловмисник поїхав геть на велосипеді. Сталося це все на в`їзді в Жавинку.

Мірошник пройшов метрів 300 і йому стало зле, приліг і втратив свідомість. І лише завдяки хлопчику, який подзвонив і викликав поліцію врятувався. Бо у реанімації медики сказали, що аби пацієнта привезли на 10 хвилин пізніше, він би помер.

На суді обвинувачений, якому інкримінували вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України (замах на вбивство) своєї вини не визнав, і хотів аби злодіяння перекваліфікували на ч.1 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Радченко пояснив свій вчинок тим, що він загадав випадок 8 березня 2021-го року, також проаналізував, що гості випили та погуляли за його кошт на пляжі, йому стало від цього образливо і він вирішив поштрикати ножем Мірошника лише по сідницях. Також повідомив, що відшкодував йому лікування у розмірі 20 000 гривень та має намір виплатити 80 тисяч гривень моральної компенсації.

Але на рішення судді Новозаводського райсуду Маслюк Наталії Валеріївни не вплинуло навіть те, що сам потерпілий просив застосувати покарання, не пов`язане з позбавленням волі, щоб Радченко міг працювати та відшкодовувати шкоду частинами і додав, що з обвинуваченим примирився і будь-яких претензій не має.

І суддю тут можна зрозуміти, адже Радченко мало того, що не визнав свою вину, вчинив різанину на очах у дитини в громадському місці, так ще й висновком судово-психіатричної експертизи №263 від 18.08.2022 було встановлено, що він виявляє ознаки психічних та поведінкових розладів, внаслідок вживання алкоголю.

Також під час розгляду справи стало відомо, що він звертався за медичною допомогою в диспансерне наркологічне відділення ЧПНЛ з 17.03.2005 року з приводу психічних та поведінкових розладів, внаслідок вживання алкоголю, стимуляторів та канабіноїдів і синдрому залежності. Притягувався раніше до адмінвідповідальності. Має погашену судимість.

Тож вироком суду від 29.12.2022 Юрія Радченка суд визнав винним у замаху на вбивство і призначив йому покарання у вигляді 7 (семи) років позбавлення волі. Також він повинен сплатити на користь держави 9 596 грн. процесуальних витрат за проведення експертиз і має право подати апеляцію. Футболку зеленого кольору з надписом «Im Ukrainian», джинсові штани синього кольору, черевики зеленого кольору Nike, заплямовані кров'ю потерпілого та велосипед Радченку вирішено було повернути назад.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Радченко, Мірошник, різанина, пляж

Добавить в: