Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У суді Чернігова обирають запобіжний захід Юрію Гримчаку

У суді Чернігова обирають запобіжний захід Юрію Гримчаку

Політика затримали в середу в вечері. З ним також його шурина. Як запобіжний захід прокуратура для обох затриманих просить арешт на 60 діб із правом внесення застави у 12 мільйонів гривень. Наразі їх вважають спільниками і закидають шахрайство. В Деснянському суді міста Чернігова, де розглядають цю справу, працює Оксана Муляр.Судове засідання уже розпочалося і прокурори вже навіть встигли зачитати обґрунтування запобіжного заходу. А саме, просять або 2 місяці тримання під вартою, або заставу у сумі 12 мільйонів гривень. Прокурори пояснюють, що це приблизний еквівалент суми, в заволодінні якої шахрайським способом обвинувачують Гримчака і його родича.

В засіданні присутня дружина Юрія Гримчака. Вона каже, що шокована такою великою сумою застави. Запевняє, що в родини немає таких грошей. І ми побачили, що жодних чиновників, колег, колишніх колег депутатів, які б могли позичити родині в принципі таку суму, в залі не побачили.

Юлія Гримчак, дружина підозрюваного: «Якісь міфічні гроші, які у нас запросила прокуратура на заставу, у нас таких грошей немає. І я нікого просити гроші не буду. У нас немає таких грошей. Якщо потрібно, щоб політик з медалями сидів в СІЗО, я ще йому цього не казала, але, думаю, що він мене підтримає, бо ми дуже добре один одного знаємо, значить буде сидіти в СІЗО».

Однак прокурори наполягають, сума шахрайства, в якому обвинувачують Гримчака і його родича, надто велика, для того, аби просто відпустити їх без застави. І кажуть, що протягом розслідування вели негласну фіксацію, яка начебто доводить провину обох обвинувачуваних. Тобто, так розуміємо, що є якісь аудіозаписи діяльності останніх днів Гримчака і його родича.

Також хочемо відмітити, що прокурори наполягають, що останнім часом, під час розслідування в Києві, у них виникли досить неприємні проблеми, і тому зараз засідання щодо обрання запобіжного заходу відбувається в Чернігові. Послухаємо зараз прокурора, як він це пояснює.

«Ми не могли фактично розслідувати це провадження в місті Києві, тобто ефективно, не через бездіяльність слідчого підрозділу, а через те, що в судовій системі є певні негаразди, які ми виявили».

Ми залишаємося в Чернігові. Досі триває засідання. Підозрюваний Гримчак є на засіданні, а його шурин через стан здоров’я відсутній, але з приводу нього теж слухають справу.

Подробиці дивіться в наступних випусках новин.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юрій Гримчак, Деснянський суд, запобіжний захід, політик, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект