Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чоловіку, підозрюваному у вбивстві сусіда, змінили домашній арешт на 60 діб тримання під вартою (відео)
УБП


Home net

Чоловіку, підозрюваному у вбивстві сусіда, змінили домашній арешт на 60 діб тримання під вартою (відео)

У Новгороді-Сіверському чоловіку, підозрюваному у вбивстві сусіда, змінили міру запобіжного заходу з домашнього арешту на 60 діб тримання під вартою. Таке рішення ухвалив сьогодні місцевий районний суд. 30 липня у місті вбили 75-річного місцевого жителя Олексія Коленченка. Його зарізали косою на сусідському городі. Підозрюваний в умисному вбивстві - сусід і кум загиблого, йому 68 років. 1-го серпня – у день похорону убитого - за клопотанням прокуратури підозрюваного відпустили під домашній арешт.Віктор Коленченко, син убитого: «Зателефонував знайомий, каже: «З’їзди до танку, там твого батька описують». Я ж не знав чому, що, як описують. Швидко приїхав сюди. Тут знаходились співробітники поліції».

Віктор показує місце, де 30 липня вбили його батька Олексія Коленченка. Чоловіка зарізали косою на цьому городі, на краю міста.

Віктор Коленченко, син убитого: «Підйшов, дивлюся: він тут лежав на спині вже, руки схрещені вже, рот у крові, сорочка у крові була. Подивився, розвернувся, так, кажу, це мій батько. Затрусило усього. Не міг у це повірити. Відійшов. Почав всім телефонувати родичам, розказувати, що батька вбили - зарізали. Зі слів співробітників поліції, коли спитав чим, сказали – косою. Коса знаходилась тут на городі. Посередині на траві лежала. Співробітники поліції одразу сказали хто».

Речниця поліції області Юлія Ковтун каже, причиною сварки став багаторічний конфлікт між чоловіками.

Юлія Ковтун, речниця поліції області: «Під час сварки вдарив іншого чоловіка косою, пробивши опоненту грудну клітину. Чоловік перелякався почав кликати на допомогу. Підійшли люди, вони і викликали швидку допомогу. Втім, медикам лишалось лише констатувати смерть. Новгород-Сіверська поліція відкрила провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – це вбивство».

Вбитий і підозрюваний були кумами та сусідами. Їх будинки поруч – через город.

Володимир - старший син загиблого, каже, конфлікти між його покійним батьком і сусідом тривали з 2016 року. Сестра Володимира Світлана показує звернення їхньої матері – Ганни Коленченко до місцевої поліції та прокуратури. В 2017 році таких написали три: вимагали від правоохоронців відреагувати на погрози з боку сусіда.

Світлана Коленченко, дочка загиблого: «Це мама писала: «Мій чоловік жав у гаю кропиву. Луговський підкрався ззаду. Перелякав мого чоловіка та почав погрожувати порізати його косою». Виходить, що це давно сплановано. Людина це виношувала у собі. Він неодноразово моєму батькові погрожував».

Підозрюваного відпустили під домашній арешт через день після вбивства – 1 серпня.

Володимир Коленченко, син загиблого: «У день похорон, коли ми ховали батька, прокуратура винесла клопотання про денне звільнення підозрюваного».

Тетяна Похілько, прес-секретар прокуратури області: «Прокурор клопотав про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, виходячи з, перш за все, обставин вчинення злочину, за попередніми показами свідків: потерпілий перший прийшов до підозрюваного і проявляв щодо нього агресію, також прокурором враховано похилий вік підозрюваного, підозрюваний має сім’ю».

Після того, як сусіда випустили під домашній арешт, каже дружина загиблого Ганна, той погрожував – вже на її адресу.

Ганна Коленченко, дружина загиблого: «Я пішла до вбиральні, у нас немає у кімнаті вбиральні, я пішла сюди. Тільки виходжу – він кричить: «Я тебе прикінчу». Я здивувалась – я ж не знала, що його випустили».

Того ж дня Ганна Коленченко написала ще одну заяву про погрозу вбивством.

Ганна Коленченко, дружина загиблого: «Ми поїхали на кладовище, а з кладовища з моєю скаргою - одразу до прокуратури, бо він погрожував».

Ми намагалися зв’язатися з самим підозрюваним. Телефоном поспілкувалися з його родичкою. Вона заборонила називати своє ім’я. Факт погроз 2 серпня вона категорично заперечила. Відмову від спілкування пояснила тим, що це зараз морально важко, і вона не вірить в те, що публічність може вплинути на ситуацію.

Чому для підозрюваного клопотали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту прес-секретар прокуратури області Тетяна Похилько пояснила так:

Тетяна Похілько, прес-секретар прокуратури області: «За заявою дружини потерпілого зареєстровано ще одне кримінальне провадження за частиною першою статті 129 Кримінального кодексу України – погроза вбивством. У зв’язку з чим прокурором до суду подано клопотання про зміну підозрюваному запобіжного заходу на тримання під вартою».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство, Новгород-Сіверський, Олексій Коленченко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект