Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дівчата жбурляли пляшки у чужі автівки з дев'ятиповерхового будинку (відео)

Дівчата жбурляли пляшки у чужі автівки з дев'ятиповерхового будинку (відео)

У припарковані автівки з даху дев’ятиповерхового будинку летіли пляшки.10 липня у вечері двоє інспекторів «Муніципальної варти», які опинилися на місці цієї події, стали свідками хуліганських дій дівчат.

Петро Любченко, інспектор-ревізор «Муніципальної варти»: «Подошел мужчина и говорит, на мою машину - «Ланос» - только что упала бутылка. Пока мы разговаривали с этим мужчиной, возле нашей машины, буквально в 3 метрах падает вторая бутылка».

Піднявши голову в гору, на даху багатоповерхівки працівники «Мунварти» помітили дівчину і кинулися до під’їзду, де мешканці їм вже відчинили двері.

Денис Осипенко, інспектор-ревізор «Муніципальної варти»: «Когда мы залезли через 9-й этаж на крышу, то услышали в соседнем люке крики девочки. Мы перелезли по краю, спустились и около решетки, как выходить на площадку, одна девочка уже успела пролезть через решетку, а вторая нет. Мы из задержали».

Поки мешканці багатоповерхівки відкривали ґратчасті двері, дівчата поводили себе агресивно, заперечували, що це вони жбурляли скляні пляшки. І зі слів інспекторів «Мунварти», від них відчувався запах алкоголю.

Денис Осипенко, інспектор-ревізор «Муніципальної варти»: «Одна девочка говорила, что ей 17 лет, а второй, по-моему, 13. Одна была чуть по спокойней – вроде та, которая сказала, что ей 13, а от 17-летней было слышно, что она очень хорошо выпившая, и вела она себя не адекватно – бросалась, дралась».

Дівчат передали поліції, які вже мають з’ясувати всі обставини події.

Денис Осипенко, інспектор-ревізор «Муніципальної варти»: «Могли пострадать люди. Бутылка могла попасть или на ребенка, или на коляску , или на человека, - это уже не жилец».

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Основні завдання «Муніципальної варти» - благоустрій нашого міста. Це збереження інфраструктури нашого міста. Але під час патрулювання, дійсно хлопці виявляють поодинокі факти або випадки, коли вчиняються якісь правопорушення, - це і збоку неповнолітніх, і повнолітніх, будь-кого. Тоді на місце відразу викликається патрульна поліція, яка вже спілкується з цими людьми, затримує їх і складаються якісь статті Адмінкодексу для цього покарання».

У «Муніципальній варті» звертаються до батьків, аби вони ретельніше стежили за своїми дітьми та спілкувалися з ними і попереджували подібні ситуації.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Муніципальна варта, пляшки, дівчата, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект