Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На даху одного з корпусів ЧНТУ встановлена перша сонячна електростанція (відео)На даху одного з корпусів ЧНТУ встановлена перша сонячна електростанція (відео)

Зусиллям команди лабораторії силової електроніки встановлена перша сонячна електростанція потужністю 1 кВ на даху одного з корпусів Чернігівського національного технологічного університету.Сонячна панель – тип збірних панелей для поглинання енергії сонячних променів та її перетворення у електричну чи теплову. Особливість цієї електростанції полягає у використанні тонкоплівних сонячних панелей, які мають високу температурну стабільність.

Загалом 375 кВт потужностей 12 нових об’єктів, які виробляють електрику з енергії сонця ввели в експлуатацію приватні домогосподарства на Чернігівщині з початку цього року. В цілому 103 об’єкти загальною потужністю майже 2 МВт. У Варвинському районі зробили нову біогазову установку на відходах місцевого свинокомплексу.

В області потужність об’єктів, що працюють на альтернативних відновлювальних джерелах енергії становить більше 10 МВт. За перший квартал вони виробили 12,5 мільйонів кВт на годину електроенергії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сонячна електростанція, ЧНТУ, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект