школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На даху одного з корпусів ЧНТУ встановлена перша сонячна електростанція (відео)На даху одного з корпусів ЧНТУ встановлена перша сонячна електростанція (відео)

Зусиллям команди лабораторії силової електроніки встановлена перша сонячна електростанція потужністю 1 кВ на даху одного з корпусів Чернігівського національного технологічного університету.Сонячна панель – тип збірних панелей для поглинання енергії сонячних променів та її перетворення у електричну чи теплову. Особливість цієї електростанції полягає у використанні тонкоплівних сонячних панелей, які мають високу температурну стабільність.

Загалом 375 кВт потужностей 12 нових об’єктів, які виробляють електрику з енергії сонця ввели в експлуатацію приватні домогосподарства на Чернігівщині з початку цього року. В цілому 103 об’єкти загальною потужністю майже 2 МВт. У Варвинському районі зробили нову біогазову установку на відходах місцевого свинокомплексу.

В області потужність об’єктів, що працюють на альтернативних відновлювальних джерелах енергії становить більше 10 МВт. За перший квартал вони виробили 12,5 мільйонів кВт на годину електроенергії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: сонячна електростанція, ЧНТУ, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект