• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Демократія » Акція опозиції в Чернігові. Відео


Акція опозиції в Чернігові. Відео

30 Апреля 2013 06:39   Просмотров: 1784
Метки: Чернігів, вставай україно!, опозиція, чернігів
Нравится Рейтинг поста: + 1
Даний відеозвіт про акцію "Вставай Україно!" Вашим покірним слугою розміщено на сайті менської газети "Наше слово". Автор вважає за доцільне показувати користувачам те, що відбувалося, а в кінці висловлювати своє бачення.Перед початком спілкування лідерів опозиції з пресою автор спілкується з керівником обласної організації ВО «Батьківщина» Олександром Кодолою (справа) та народним депутатом Валерієм Дубілем (зліва), котрі знайомлять з чарівною жінкою, народним депутатом Тетяною Слюз (по центру), до території закріплення котрої відноситься і Менський район. Отже, посадимо городи, а там і в гості чекаємо.
Примітка для чернігівців - це вже третій "наш" народний депутат, котрий регулярно проводитиме зустрічі в Менському районі. Два інших, це Олег Ляшко та Руслан Марценків.
На закінчення авторська думка.

На жаль, сьогоднішнє населення бажає бачити лідерів, котрі для нього, населення, наведуть в Україні порядок і забезпечать йому, населенню, щасливе життя. З точки зору автора це нереальне бажання. В сьогоднішніх умовах порядок в Україні може бути наведений лише спільними розумними зусиллями всієї нації. Тобто, потрібно формувати досконалу суспільну культуру української нації, освітнім шляхом перетворювати безвільне населення в самодостатніх громадян, котрі замість пошуку лідерів, що їх очолять, будуть здатні сформулювати і відстояти закони, за котрими розвиватиметься наше суспільство і держава.

Так, це дуже складно, так, це перехід на вищий рівень цивілізаційного розвитку, але це єдино успішний шлях. Інакше нам уготовані ті самі граблі – якщо навіть об’єднана опозиція і отримає всю повноту влади в нинішніх умовах, то не зможе забезпечити швидкий розвиток України – суспільство до того не готове. І закінчиться все тим, що якась чергова опозиція до цієї опозиції наобіцяє українцям чергове покращення, українці повірять… і ми знову втрачатимемо час, спостерігаючи руйнівні процеси.

Саме такими міркуваннями викликане питання до Олега Тягнибока, саме такі питання в автора до всіх політичних, державних та наукових сил України, саме таку мету автор вважає найбільш важливою – забезпечити ріст суспільної освіченості українців, оскільки це головний фактор, котрий здатен забезпечити реальне покращення в Україні.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект