Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Демократія » Вибори міського голови Щорса Романа Зуба. Відео

Радио
Радио

Вибори міського голови Щорса Романа Зуба. Відео

29 Мая 2012 12:23   Просмотров: 2364
Метки: демократія, вибори, щорс, роман зуб, самоврядування
Нравится Рейтинг поста: 0

27 травня 2012 року в м. Щорсі відбулися вибори міського голови. Опитування показало, що більшість віддала перевагу чесності та порядності кандидата, його людяності й відданості інтересам місті та його мешканців.

До головних факторів цих виборів слід віднести наступні.

Високий інтелектуальний і загальнокультурний рівень мешканців м. Щорса. Практично всі опитані дуже чітко й аргументовано пояснювали мотивацію свого вибору.

В Щорсі існує добра традиція самовіддано працювати на інтереси громади, котру заклали попередні міські голови.

Керування районних чиновників, котрих призначають зверху і котрі працюють на інтереси верхів, забезпечило їм дуже низький рівень поваги та підтримки громади.

Рішення ряду обласних політичних організацій підтримати одного з найменш популярних кандидата, вкотре підтвердило абсолютну відірваність цього партійного керівництва не лише від інтересів людей, а і взагалі від реальностей життя.

Рішення радикальної партії Олега Ляшка підтримати того кандидата, котрого підтримують люди, результатом котрого стала потужна і високоякісна робота команди під керівництвом Василя Амельченка, що й забезпечило громаді м. Щорса можливість обрати якісного кандидата.

Що далі?

Спілкування з паном Романом показало переповненість його спільними з громадою планами розвитку. Чи вистачить розуму в обласних і районних чиновників допомагати громаді м. Щорса і його новообраному голові, невідомо. Цілком ймовірно, що вони продовжуватимуть політику 1917-го року «разрушим до основанья» - це може дуже сильно заважати. Але з кожним днем роль всіляких «начальників народу» стає меншою і меншою, а роль громад постійно зростає. І саме в рівні розвитку суспільної відповідальності громади м. Щорса запорука її майбутнього успішного розвитку, а запорука розвитку всієї України у чисельності та активності високорозвинутих громад.

Думаю, ми всі будемо уважно спостерігати за подальшим розвитком подій у місті Щорсі та за діяльністю новообраного міського голови. Також сподіваюся на те, що політичні й громадські структури, а також адекватні посадовці Чернігівщини тісно співпрацюватимуть з громадою міста Щорса та його міським головою – нам всім вкрай потрібні нові, сучасні стандарти суспільних взаємовідносин, нам вкрай потрібен розвиток територіальних громад і всієї України до сучасного цивілізаційного рівня розвитку.

Сергій Трегубенко

Опубліковано на ПіК.Добавить в: