• Брухт ДальнобойСервис


Талион

1-й Універсал ГОП-АРТа

Нравится Рейтинг поста: + 18


Хоча на малюнку хвутбольні прибамбаси, вчора гралися нав бокса. Зазвичай, він мережево-ірософський, себто за листуванням. Звитяжцем відбивав закиди українськісно налаштованих професійних грантоглитаїв та душоловів неситих. Вщерть дійняли мене питаннячками на кшталт "а шо ГОП-АРТ? а де ГОП-АРТ? а коли ГОП-АРТ?".

Тож спроквола був нашвидкоруч спродукований цей текстулякр або ж Універсал, що має спричинитися до осягнення здійсненності ГОП-АРТівських постулатів та взєморозуміцної узгодженості між мною та вищеозначеною панотою.

Примітка: Універсал, то шось на кшталт маніхвесту, тілько складений з огляду на неолітичний святогляд тубільної агроспільноти.

Зазвичай, коли шляхетні поціновувачі або шляндруваті симпатики підбурюють мене питаннями про гонорову концеплювальність ГОП-АРТу як такого, я з легкістю відповідаю словами мого Вчителя:

"ГОП-АРТ - це такий собі коктейль, де змішалося все, характерне душі кожного українця... Для художника насмперед важливий дух свободи. Звідси - нестримна фантазія, пустощі, епатаж, карнавальні фарби та веселі персонажі на тлі маразму сучасного життя... Оптимізм, що межує з ідіотизмом, картина-анекдот - ось що безумовно корелює з національним характером".
                                                                         

                                                                               (з інтерв'ю М.О. Небилиці "Українському радіо. Вісті". Ефір 21.05.95 р.)


Коли ж після такого виключно вичерпного визначення свідомість декотрих поцуватих поціновувачів продовжує випромінювати у навколомистецький простір міазми непевної щойності, я кажу простіше:

ГОП-АРТ - це ЧОРНОГОН.

ЧОРНОГОН - це ГОН без правил.

ЧОРНОГОН - це пекло у вашому мікрохвильовому мозку.

ЧОРНОГОН - це квіт пишної ікебани, що викликає у вас алергію.

ЧОРНОГОН - це принагідна мастурбація вашої карми.

ЧОРНОГОН - це відрижка тоталітарного культу "ТУПО".

ЧОРНОГОН - це для людей зі снарядним пораненням у голову.

ЧОРНОГОН - це удар в щелепу вашої підсвідомості або ще, Фрейд йо' зна, куди.

ЧОРНОГОН - це прикільно, мізераблі!

ЧОРНОГОН - це ліки для безголових.

ЧОРНОГОН - це ТУПО ГОН.


Але, буває так, що у важких випадках навіть ця стратаґема не спрацьовує. Тоді я вдаюся до розкладання синтагми "ГОП-АРТ" на сім ірософізмів, що зненацька надають поняттю незаперечної щойності:

Гопницький Окультний Пафос + Абсурдна Рекреаційна Тантра

Досі жодна сволота не наважилася підтвердити чи спростувати цю загальноукраїнськісну ірософську інтенцію.


.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект