Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог jenja » Звернення інтелігенції Чернігівщини до земляків

Радио
Радио

Звернення інтелігенції Чернігівщини до земляків

4 Марта 2014 13:51   Просмотров: 3393
Метки: інтелігенція чернігів
Нравится Рейтинг поста: 0
Звернення інтелігенції Чернігівщини до земляків

Дорогі чернігівці, брати і сестри!

Звертаємося до Вас у важкий для Батьківщини час. За недовгу історію нашої молодої держави ми вперше зустрілися з брутальною і неприхованою загрозою прямої зовнішньої агресії.
Незалежність України, здобута у 1991 р., далась нам занадто легко. Можливо тому, за 23 роки Україна не стала справді незалежною державою, а залишалась уламком колишнього Радянського Союзу, зберігаючи старі, колоніальні за своїм призначенням органи влади і деформовані суспільні відносини. В політичній, економічній, культурній та інформаційній сферах Україна продовжує бути залежною від Росії.
Ситуація кардинально змінилась після падіння попереднього політичного режиму, який потонув у корупції та людиновбивстві. Сьогодні очевидно, що Україна здатна до оновлення і вже нікому не віддасть здобуту кров’ю свободу. Це реальний шанс для будівництва нової України – демократичної, заможної, сильної, де добре жити всім громадянам.
Однак, влада Росії, очолювана президентом Путіним, намагається скористатися нинішньою складною ситуацією в Україні, поставити наш народ на коліна і відновити колишню Російську імперію.
Чернігівщина перебуває на кордоні з Росією і Білоруссю, і ми завжди прагнули підтримувати добрі стосунки з нашими сусідами. Ми ніколи не думали, що північний кордон області може стати лінією неспокою, або, не дай Боже, лінією фронту.
Український народ і вся світова спільнота засуджує агресивні дії влади Росії. У нас немає жодного сумніву – путінська авантюра зазнає краху і Україна переможе. Свідченням цього є мужність і патріотизм українських військовослужбовців армії та флоту, яку вони демонструють у ці дні в Криму. Та для повної перемоги потрібні національна єдність і загальна мобілізація всіх наявних людських, військових, економічних і, головне, духовних сил кожного з нас.
Тому закликаємо всіх громадян України, мешканців Чернігівської області, згуртуватись разом, незалежно від політичних поглядів, мови спілкування, релігійної приналежності, і зробити все можливе задля збереження і захисту рідної країни.

Представники інтелігенції Чернігівщини

Жанна Боднарук
Володимир Бойко
Надія Галковська
Борис Дєдов
Ірина Дорожкіна
Ігор Кондратьєв
Наталія Коновалова
Сергій Лаєвський
Сергій Лепявко
Володимир Мороз
Іван Пенський
Олександр Савенок
Григорій Самойленко
Олександр Самойленко
Ірина Соломаха
Олександр Соломаха
Анатолій Тютюнник
Ірина Ральченко
Ігор Чайка
Сергій Черняков

Список відкритий для підписання

siverian@gmail.com
 
Добавить в: