• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог aloyna » Запрошуємо на "котячу" фотовиставку!


Запрошуємо на "котячу" фотовиставку!

11 Марта 2014 14:07   Просмотров: 15623
Метки: фотовиставка, фотографія, бібліотека
Нравится Рейтинг поста: + 5
 У Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського почала працювати фотовиставка, яку було відкрито з нагоди Міжнародного дня котів, який відзначають у світі 1 березня.
Любов до кішок в усьому світі виявилася настільки великою, що їх власники просто не могли обійтися без спеціального свята для своїх улюбленців. Це свято об'єднує мільйони власників цих тварин в усьому світі. Традиція святкування цього дня виникла стихійно, і хоча досі Всесвітній день котів ніде офіційно не затверджений, це не заважає любителям цих тварин вшановувати своїх улюбленців.
Популярність свята пояснюється насамперед тим, що котики споконвіку були і залишаються найпопулярнішими домашніми тваринами в усьому світі: близько 80 % всіх жителів Землі тримають домашніх тварин, і більше половини з них віддали свою перевагу саме кішкам.
Учасники фотовиставки – мешканці Чернігова, які забажали поділитися з глядачами зображеннями свої домашніх улюбленців. На фотовиставці представлено 120 фотографій, на яких можна побачити як поважних котів, так і маленьких кошенят у різних життєвих ситуаціях.
Запрошуємо вас відвідати фотовиставку у будь-який день, крім середи, з 10.00 до 17.30. Експозиція представлена у читальній залі бібліотеки. Вхід вільний. Наша адреса: м. Чернігів, вул. М.Кирпоноса, 22 (ІІ поверх). Довідки за тел. (0462) 77-51-20.  Фото учасників фотовиставки: Ірини Шевченко, Маріанни Харді, Любові Єршової та Нагули Станіслава.
 
Добавить в:
 
 


Центр Комплект