• Брухт ДальнобойСервис


реклама

фотоконкурс

 • Підсумки фотоконкурсу "СИМФОНІЯ ЗИМИ". Запрошуємо переглянути експозицію! + 1'R

  26 Января 2014 21:22 0 2224
   24 січня 2014 р. у приміщенні Чернігівської міської центральної бібліотеки ім. М.Коцюбинського відбулася урочиста церемонія підведення підсумків конкурсу фотографій «Симфонія зими».
  Конкурс було організовано спільними зусиллями Першого Чернігівського фотопорталу (координатор Максим Цирулін) та Чернігівської міської центральної бібліотеки ім. М.Коцюбинського (координатор Олена Куннова).
  Мета конкурсу полягала у наданні можливості всім фотоаматорам і фотомитцям незалежно від досвіду і віку, не тільки представити свої роботи широкому загалу глядачів, а й позмагатися за їхні симпатії та прихильність.
  Конкурс без винагород – не конкурс. Тому підтримка спонсорів – благодійного фонду ім. О.Молодчого на чолі з депутатом Чернігівської міської ради О.В.Шкуратом та фірми «Байск – сервіс» надала конкурсу ваги і впевненість у тому, що зусилля організаторів та учасників фотоконкурсу не були марними.
  Переможці:
  Номінац ...
 • 139 найкращих світлин про зиму! + 4'R

  26 Декабря 2013 11:34 0 1593
  З 25 грудня 2013 року у Чернігівській міській центральній бібліотеці ім.
  М. Коцюбинського почала працювати фотовиставка учасників фотоконкурсу «Симфонія зими». На фотовиставці представлено 140 світлин!
  Організатори фотоконкурсу - Чернігівська міська центральна бібліотека ім. М. Коцюбинського та Перший Чернігівський фотопортал при підтримці благодійного фонду імені Олександра Молодчого. Партнером фотоконкурсу
  виступила фірма «Байск сервіс».
  Найкращі роботи буде відібрано професійним журі під головуванням члена Національної спілки фотохудожників України Миколи Турчина. Також будуть визначені переможці по результатам голосування на сайті Першого Чернігівського фотопорталу та відвідувачами Чернігівської міської центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського. Запрошуємо усіх бажаючих віддати свій голос за вподобану фотографію.

  Адреса бібліотеки:
  м. Чернігів, вул. М. Кирпоноса, 22 (ІІ поверх)
  Довідки за тел.: ...
 • ФОТОКОНКУРС "СИМФОНІЯ ЗИМИ" + 1'R

  22 Ноября 2013 10:50 3 1753
  Увага! Запрошуємо до участі у фотоконкурсі «Симфонія зими»

  Чернігівська міська центральна бібліотека ім. М. Коцюбинського та Перший Чернігівський фотопортал при підтримці благодійного фонду імені Олександра Молодчого оголошують початок фотоконкурсу «Симфонія зими».

  В рамках конкурсу відбудеться фотовиставка робіт його учасників, яка напередодні Нового року буде відкрита у Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського.

  Тема фотографій – зима та все, що пов'язане з нею.
  Автори кращих фотографій конкурсу будуть відмічені дипломами та цінними призами.

  Для участі у фотоконкурсі необхідно зробити 3 прості кроки:

  Крок 1:
  Бути зареєстрованим користувачем Першого Чернігівського фотопорталу (//chernihiv.eu/) (для незареєстрованих відвідувачів - зареєструватись).
  Крок 2:
  Завантажити свої авторські фотографії до розділу «Симфонія зими ...