• Брухт Минус 40

Радио

Блоги

 • Блог aloynaЗапрошуємо на "котячу" фотовиставку! + 5'R

  aloyna 0 16028

   У Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського почала працювати фотовиставка, яку було відкрито з нагоди Міжнародного дня котів, який відзначають у світі 1 березня.
  Любов до кішок в усьому світі виявилася настільки великою, що їх власники просто не могли обійтися без спеціального свята для своїх улюбленців. Це свято об'єднує мільйони власників цих тварин в усьому світі. Традиція святкування цього дня виникла стихійно, і хоча досі Всесвітній день котів ніде офіційно не затверджений, це не заважає любителям цих тварин вшановувати своїх улюбленців.
  Популярність свята пояснюється насамперед тим, що котики споконвіку були і залишаються найпопулярнішими домашніми тваринами в усьому світі: близько 80 % всіх жителів Землі тримають домашніх тварин, і більше половини з них віддали свою перевагу саме кішкам.
  Учасники фотовиставки – мешканці Чернігова, які забажали   ...

 • Блог aloyna"Дивовижний світ птахів" + 1'R

  aloyna 0 3525

   27 лютого о 16.30 на першому поверсі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського відбудеться відкриття персональної фотовиставки відомого чернігівського фотографа Владислава Тугучова "Дивовижний світ птахів".
  Раніше відкриття було заявлено на 20 лютого, але у зв`язку з трагічними подіями у країні захід було перенесено.
  м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22
  тел.: (0462) 675-043
  (0462) 775-120
  (050) 749-39-71
  Вхід вільний!  ...

 • Блог aloynaЗапрошуємо на фотовиставку! 0'R

  aloyna 0 1917

  Тема новой выставки – осень. Почему осень? Осень – золотая пора года для писателей, художников и, конечно, для фотографов. Ни одна пора года не может похвастаться таким разнообразием красок, такой роскошью, такой сменой настроения.
   На нашей выставке представлены работы 13-ти членов нашего фотоклуба. Каждый поделился своим видением этого прекрасного времени года.

  Добро пожаловать!


     ...

 • Блог aloynaФотоклуб "Прекрасне поруч" звітує! 0'R

  aloyna 0 2066

  Всіх, хто небайдужий до фотосправи, запрошуємо відвідати нашу першу звітну фотовиставку. На фотовиставці представлені роботи різних жанрів. Просимо поділитися враженнями!bibl-kotsubynskogo.edukit.cn.ua/novini_biblioteki/id/42   ...

 • фотоблогце не можна скопіювати, це треба лиш вміти бачити... творчі люди Чернігова презентують свої роботи 0'R

  zip-cn25 3 2336

  в суботу, 23го травня, в галереї сучасного мистецтва "Пласт-арт", наші молоді генії представили свої фотороботи і картини. Офіційна частина була не помпезна, але зібрала людей, яким це насправді цікаво.
  порівнюючи з минулим роком, можу відмітити, що майстерність погляду вже значно вирісла у наших фотохудожників. багато робіт, проходячи повз які, обов"язково зупиняєшся. чомусь хотілося б згадати роботи своїх гарних знайомих: фотографа Закревського Роми і надзвичайно креативної художниці Олени Загребіної. Чомусь саме їх роботи запам"ятались найбільше.
  промовчу, чиї роботи запам"ятались до нудоти, своїми повторами, прямолінійністю, рекламою і відсутністю творчості.


  фото з виставки:
  zip-cn25.livejournal.com/31388.html
  vkontakte.ru/album6785695_93135481


    ...