Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Стратегічна гра в Чернігові

7 Июля 2010 18:25   Просмотров: 2002
Метки: стратегія, студреспубліка, одІ, місто майбутнього
 Цього року був кардинально змінений підхід щодо організації стратегічної гри на Студреспуліці. Сам формат можна описати, як певне поєднання оргдіяльнісної та рольової гри із проблемною задачею «Місто майбутнього» та виборами студентська мера та магістрату.
Учасники гри жили в шаленому темпі, практично цілодобово працюючи над питаннями, які крок за кроком підводили їх до мети.
По суті гра на Студреспубліці – це унікальний досвід, адже за подібною методикою молодь Чернігова працювала вперше.
Основні напрацювання учасників гри стосувалися чотирьох напрямків, які визначили як найперспективніші:
• Туризм;
• Спорт;
• Інформаційні технології (ІТ);
• Легка промисловість.

Змістовне опрацювання пропозицій поданих на грі ще попереду, але із тез, що звучали можна виділити наступне:
Стосовно туризму було запропоновано використати зручне географічне становище із застосуванням реклами направленої на подорожуючих автошляхами поруч із Черніговом. Крім того сконцентрувати увагу профільних відділів, управлінь на ресурсі, які дає Євро-2012, включивши Чернігів у різноманітні інтернет-довідники, портали, сайти стосовно можливості поїздок для туризму. Значним ресурсом може виступити позиціонування Чернігова, як міста-супутника Києва із створенням кварталів для проживання звідки можливо б дуже швидко із використанням швидкісної залізниці можливо було приїхати ранком до Києва, а ввечорі повернутися в Чернігів.
Крім того запропоновано створити певний масштабний проект культурно-розважального характеру, який б став центральною подією в Україні, тематику такого фестивалю варто додатково допрацьовувати.
У галузі спорту запропоновано створення тренеру вальних баз Всеукраїнського масштабу у декількох видах спорту (стендова стрільба, важка атлетика, біатлон та інші, в тому числі нові види спорту, по яким ще не створено інфраструктуру в Україні), які б забезпечували підготовку національних збірних.
Інформаційні технології (ІТ) варто почати на основі аутсорсінгу опираючись на базу спеціалістів, які випускаються із ЧДТУ із подальшим розвитком наукової сфери. Базою для такого розвитку має стати забезпечення мінімальних цін на оренду офісних приміщень. Також було запропоновано на базі громадський ініціатив створити потужний Інтернет-портал в 3-D форматі в рамках підтримки туристичної галузі.
Легка промисловість – галузь, яку варто оновити в Чернігові, на базі промислових потужностей, які ми маємо, дешевої робочої сили та вигідного територіального становища. Складовою такого підходу стало створення нового бренду одягу, який би розвивався через франчайзинг.
Учасниками гри запропоновано виділити ці галузі у приоритетні і створити «зелений коридор» щодо дозволів, оподаткування, ліцензування в масштабах можливості міста.
Після закінчення проекту було сформовано стратегічну групу, яка буде допрацьовувати ідеї запропоновані під час гри та формувати документ-пропозицію стосовно стратегії розвитку міста

Проведенням подібного заходу Студреспубліка підіймає планку для молодіжного руху із амбіцію перейти на новий щабель розвитку молодіжної політики від культурно-масових заходів до змістовних дискусій із практичними результатами.


Молодь спробувала мислення на смак і це їм сподобалось.

.Керівник стратегічної гри,
Член міжнародного оргкомітету мульти-фестивалю «Студентська республіка»
Олександр Щерба
Добавить в:
 
 
Error: Incorrect password!