Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » ELFF - все про жінок і чоловіків

ELFF - все про жінок і чоловіків

 • Сонце в бокалі. -1'R

  19 Июня 2011 17:37 0 3003
   
  - Нам краще розійтись. Я думала про це вже давно. Ми з тобою різні люди, в нас крім дітей і деяких приємних моментів з минулого немає нічого спільного. Я буду сумувати за ними але… так буде краще для нас. Ти знайдеш собі іншу, таку як ти хочеш, яка тобі підходить.
  - Я знаю що ми з тобою не зовсім підходимо одне одному… але прожиті роки, діти, і все що між нами було… як це забути і викинути з голови? Все що я мав, все заради чого я жив зараз просто втікає від мене. Що робити далі?
  - Вибач, так буде краще для нас двох.
  Вона встала і вийшла. Я ще пару годин сидів за столом на кухні і сотні разів прокручував у своїй пам’яті все наше минуле життя – народження дітей, те де ми жили, як ми жили, наших друзів, наші світлі моменти в житті. Немає нічого гіршого за відчуття бути покинутим, особливо коли приходиться перекреслювати минуле і навчитись жити по новому. Хто я? Куди я? Що далі? Ці питання глибоко сидять в голові і вже ...
  Метки:
 • Чого хочуть чоловіки? -2'R

  16 Июня 2011 23:22 0 3701
   Отже!! Довічне питання – чого чоловіки хочуть від жінок? Після проведених мною досліджень і годин в Інтернеті, на додаток досвід власний та друзів може розкласти все по поличках. Я би не став влаштовувати тут хіт парад наших бажань, адже в кожного він свій. Отже судіть самі.

  Секс. Куди ж ми без нього. Вимерли б як мамонти. Майже всі чоловіки в один голос кричать, що секс є одним з головних пунктів в їхньому житті. Не можу з цим не погодитись. А мені от цікаво, коли нам буде за 50 років, тоді секс теж буде головним? Чомусь так закладено природою що всі ми хочемо розмножуватись і при чому в як можна більшій кількості Навіть по Фрейду ми всі живемо, працюємо, вдягаємось, спимо, їмо лише для сексу. Цікава теорія і мабуть найімовірніша.

  Їдемо далі… Наступне що ми хочемо це Кохання!! Ну нарешті. Ніхто в цьому світі не бажає залишитись один, кожен шукає свою половинку, долю. Людину на яку можна буде опертись на протязі усього життя. ...
 • Чого хоче жінка? -2'R

  16 Июня 2011 23:20 0 5300
   Це одвічне питання з покон віків мучить не лише чоловічі, а й жіночі уми. Кажуть що останні часто самі не знають чого вони хочуть. Проте є ряд бажань які притаманні усім жінкам і у цій статті ми спробуємо як можна ближче підійти до розкриття цього питання.

  Однією з передових соціологічних компаній напередодні 8 березня було проведене соціологічне опитування на дану тему. Зразу хочу вам запропонувати провести власне порівняння зі статтею «Чого хочуть чоловіки» яка є на нашому сайті. Анкетуємим було запропоновано дати 5 можливих відповідей розклавши їх по ступеню важливості від найбільш важливого до найменш життєво необхідного. Ґрунтуючись на цих даних вони отримали наступні результати:
  1. Кохання все ще залишається самим пріоритетним для жінок. І це Слава Богу, хто ж би тоді слідкував за домашнім вогнищем та миром у домі якби вони зробили вибір як більшість чоловіків, ті на перше місце поставили секс.
  2. Щастя природньо посіло дру ...
 • Життя холостяка. Всі хочуть Чарлі Харпера. -2'R

  16 Июня 2011 23:18 0 3548
   Мабуть всі пам’ятають комедійний серіал «Два з половиною чоловіка». Особисто мені він дуже подобається, я навіть зкакачав з інтернету всі 8 сезонів. Багатьом він подобається через двох веселих братів і сина та їх дотепні і веселі ситуації в яких опиняються головні герої. Але є і інші причини через які дехто з чоловіків дивиться цей серіал. Як казав Льолік з кінофільму «Діамантова рука» - «немає такого чоловіка який би хоч на день не хотів побути холостяком!!». Це саме та причина через яку дехто з нас дивиться цей серіал. Його безтурботне і сповнене пригод життя заставляє нас помріяти про подібне хоча на хвилинку. Тільки уявіть собі: сорокарічний холостяк міняє жінок що тижня, якщо не дня, вічно п’яний, працює коли хоче, спить доки хоче і при цьому має шалені гонорари за написання рекламних роликів і навіть дім в Малібу. Ну який чоловік йому не позаздрить? Його відмінне почуття гумору та шарм дозволяє йому гідно виходити з любої ситу ...