Блоги

 • Авторская песня Безмежно осіння пісня чернігівського гурту Голос Душі + 1'R

  Ще не так давно, під час зйомок, гурт Голос Душі збирав навколо себе перехожих, що прогулювались Валом теплого осіннього дня. А вже минулої п’ятниці перший кліп гурту побачив світ. Презентація відбулася в музеї сучасного мистецтва Пласт-Арт.
  І ось нарешті довгоочікуваний реліз на youtube-каналі.            ...

 • Блог zoyalifeТуризм та нецікавість 0'R

  zoyalife 0 1442

  Ви б пішли на екскурсію по місту, в якому проживаєте вже багато років, у неділю о 12 годині дня, літнього дня? Можливо? Та 90%, що ні. Бо в цю саму годину неділі літнього дня ви будете або на ринку (працювати покупати), або в селі чи дачі (працювати чи хрумтіти яблучко), на кухні (працювати чи куштувати пенку від варення), на роботі (так часто буває в наш час плаваючого графіку), на пляжі (це якщо пощастить), на риболовлі (ще одна вдача), у ліжку (неділя все таки), на морі (фантастичне щастя), у бабусі на канікулах (схоже на в селі тілько пляж, варення частіше, ніж на городі спину пекти, бо ж люба міська дитина).
  А ще є інтернет...Сів там і весь світ за дво кліками миші. І якщо вже і хтось, у кого є вільний час, і почовгає на Вал (а екскурсія саме по ньому), то це буде години пвсля п"ятої. Щоб і не так жарко було, і друзі всі свої справи поробили. (особистий досвід). А спеціально і так рано наврят чи хто піде слухати про те, що бачив багато разів. То хіба що дуже зацікавле  ...

 • О медиа и не толькоВАЛ – немного позитива! + 7'R

  suhomlin 38 3857

  Часто гуляю по валу, наблюдаю за переменами. Вот после очередной прогулки решить написать. Критики много всегда и везде, а особенно здесь на ГОРОДе. А когда пытаешься что-то делать в твоем понимании стоящее и важное, а из реакции – в лучшем случае равнодушие, то как-то поневоле опускаются руки. По себе знаю. Так что пост будет о позитиве.

  Если одним предложением, то новый гендиректор заповедника Андрей Курданов – молодец. Ну, вернее, не только он конечно, вся команда. Изменения есть, они видны со стороны. Надеюсь, что есть и внутренняя грамотная реорганизация. И вот казалось бы, человек просто делает свою работу. Ничего сверхестественного. Но на общем фоне того, что мы видим в городе и стране, это кажется почти что подвигом!

  Стригутся газоны, обрезаются аварийные ветки и деревья. Тут же сучья дробятся на опилки. Респект!
  Про информ  ...

 • О медиа и не толькоПоговорим о туризме. Пост шестой – ВАЛ. (многабукаф) + 16'R

  suhomlin 46 2995

  Про ВАЛ хотел написать уже давно, но как-то не решался ввиду объемности темы. Я не претендую на профессиональную глубину и гениальность мыслей, высказанных ниже. Это мои субъективные размышления на тему, плод многолетних наблюдений и рассуждений. Поскольку данный пост из туристического цикла, то и говорить буду о вале прежде всего в этом разрезе.

  Итак, вал или детинец. Любимое место отдыха черниговцев и гостей города. Одно из красивейших и древнейших мест Украины и всей восточной Европы. Что имеем на сегодняшний день? Территория вала уже несколько лет входит в состав национального заповедника “Чернігів стародавній”. Если не ошибаюсь, в состав заповедника включен также комплекс “Антониевых пещер” и Ильинской церкви, а также курган “Черная могила”. То есть на государственном уровне нашему валу предан необходимый статус.

  Вал это первое место, которое рекомендуют посетить всем приезжим на ряду с антониевыми пещерами. И конеч  ...

 • Блог Inshe_mistoВал, Катерининська церква і згарище біля неї 0'R

  Сьогодні в чернігівців випитував, якими місцями вони пишаються найбільше. Відповідь одностайна - Вал і  Катеринська церква.

  Ну, чим не кросота? Я про церкву...

  Як на мене, то в Чернігові окрім цих місць є на що подивитись. Але люди радять йти саме туди. То і від центру недалеко і є на що подивитись. Спочатку йду на Вал. Попри гармати проходжу, а там студенти якійсь з мамами фотографуються. Ну, судячи з того, скільки там людей фоткається, то місце таки історичне. Всього гармат там дванадцять, але люди кажуть, що є ще тринадцята. Якщо навпроти неї побачення призначити - не на фарт. Ну, то люди так кажуть. На гарматах варварські написи коректорами, а ля "тут був Вася, хеві метал діхлофос" і т. д. Також, на Валу є пам"ятник Тарасові Григоровичу. Сам вал огороджено, щоб в Десну не впав ніхто. Якщо там стати, подивитися в небо, розвести руки, то здається, що летиш  ...ЦентрКомплект