Радио
Радио

Блоги

 • Заметки доморощенного кулинараХлебушек есть, шо еще надо + 16'R

  wikid 36 5147


  Так вийшло, що продовж останніх кілька днів мені довелося випасти із інформаційного середовища наших блогів та новин. І от я в них вчитався.
  Це якийсь жах.
  Наскільки я люблю Чернігів, настільки я був в шоці від реакції його мешканців на події, що відбуваються.
  Чимало з них й досі, після публікацій "нутрощів" палаців яника та пшонки, продовжують виправдовувати владу ригів та комунистів.
  Багато заяв а-ля "влада від бога, усі б так робили", чи, що найстрашніше, "у НАС такий менталітет, все одно будемо давати і брати хабарі".

  Я вже два роки живу у Львові. Чесно кажучи, спочатку мені було багато чого незрозуміло. Уся ця соціальна та політична активність звичайних мешканців, реакція громади на найменші подіі, що впливають на життя міста. Але те, як львів'яни згуртувалися у світлі останніх подій, як на це реагує місцева влада - це щось  ...

 • О наболевшем! 0'R

  19 2429

               

  Меня часто спрашивают: "Сколько времени необходимо выделить на прогулку?", и это хорошо, что спрашивают, а не ставят перед фактом ))) мой ответ: "Чем больше - тем лучше!!!!!" И очень приятно становится, когда клиент это понимает и принимает твою позицию!!! Спасибо таким клиентам!
  А ещё интерестнее работать не в свадебный день, когда никто не отвлекает тебя и молодожёнов, когда без спешки можно осмотреться, выставить правильно свет, без суеты обьяснить паре как надо стоять, что делать и как двигаться, когда нету постоянных звонков с вопросами куда ехать и где оставить машины...
  Смотря на прошлогодние фотосъёмки самыми ЖИРНЫМИ получались те, в которых результат был превыше всего (ресторана, кАтлет, гостей, публики на дорогах и всяких свадебных мелочей) 
  Для всех будущих кл  ...