• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Блоги

 • Блог Oleg_FedorenkoПєца, цнота і чеснота + 1'R  Як відомо нам із курсу історії, колись були такі неймовірні часи, коли на мапі Землі ще не було ані України (що є дивним), ані клятого Кацапстану (що надихає українських патріотів на сподівання, що колись так знову і буде). 
  Сьогодні у це важко повірити, але у ту славетну давнину відношення до чоловічої цноти було більш шанобливим, аніж до цноти дівочої. Бо якщо дівчина, яка "скочила у гречку", мала спроможність отримати звання "мати", так би мовити, у чисто автоматичному режимі, то стати що "батьком народу", що звичайним очільником селищної общини із втраченою цнотою було неможливо ні практично, ані навіть теоретично. Бо кому потрібен керманич, який не тримає власного слова, тікає з поля бою, чи то потайком цупить чуже добро або робить ще якесь лихо? 

  Вчені пояснюють це тією обставиною, що коли люди жили малими гуртами, то бре  ...

 • Nevr"Не хочешь в совести спросить..." + 1'R

  Nevr 2 2527

  Слава Украине!   Я не хотел сегодня постить ничего, но последние посты этого лживого "литератора", спровоцировали. Буду краток.
  Давно известно, что рабам - Свобода не нужна!  Но как может плевать на нее лицо, нагло причисляющее себя к образованным людям и "литераторам"?  
    Только духовно убогие людишки, не могут понять в чем ценность основных духовных вершин человечества - Свободы, Чести, Совести!  
    Значит и в этом человеке за словесной шелухой и показной маской смирения, кроется страшный - по силе своей бездуховности и лицемерия - мстительный дьявол.
  Но он должен помнить о том, что Боги все видят!  И от них - нищенский дух подобных "литераторов" - не скроет даже позолота из званий и наград.

  НЕ ХОЧЕШЬ В СОВЕСТИ СПРОСИТЬ?

  Дает на выбор рок пути
    ...

 • Блог O_DemyanenkoНе кажучи нікому... 0'R

  ... іноді один кліп або пісня створюють більше аніж державна машина, саме такі пісні насичують дух і викликають почуття "гордості та самоповаги", а не протерічь і зневаги до інших.

    ...