• Брухт ДальнобойСервис


Блоги

 • читанкаЧитайте. Читання не дає вужчати лобові + 4'R

  kirya 13 6377

  Колись не те, що пообіцяв тут, а повідомив, що за сприятливих обставин (в першу чергу, часових) буду намагатися видавати свої враження від прочитанних творів сучасної української літератури.

  Пробую почати. Першим запускаю дочитаний вчора роман Анатолія Дністрового «Місто уповільненої дії».

  Відразу зазначу, що тут будуть просто враження, а не відгуки (тхне шкільними завданнями) і не критичні статті (не доріс поки ). Спробую започаткувати певну структуру тексту, якої буду намагатися дотримуватися і в майбутньому. Якщо чогось не врахую – пишіть в коментах. Буду радий, якщо хоча би 2-3 людини зацікавиться після прочитання тим чи іншим твором. Бо, як казав такий собі Павло Таранов, «Нема нецікавої літератури. Є моя нецікавість до неї».

  Автор
  Анатолій Дністровий (справжнє ім’я – Анатолій Астаф’єв). Свого часу ця людина зацікавила мене своєю біографією. В 17 років він закінчив тернопіл  ...

 • Олександр ЛомакоГоголь 0'R

  OLomako 15 2247

  На днях розпочинається традиційний Сорочинський ярмарок на Полтавщині. Один з головних його "героїв" - Микола Васильович Гоголь. Цій людині судилося стати одним із джерел українсько-російського конфлікту, який протягом останніх років розгортається по всім напрямкам.

  Офіційні Київ та Москва вже давно "ділять" Гоголя. Надбанням чиєї культури являється автор багатьох безцеллерів?!

  Сьогодні довелося сперечатися на цю тему з одним знайомим росіянином, який планує відвідати на Спас Полтавщину.

  Росяни кажуть - він наш, адже 1) писав російською; 2) з 19-років жив на території сучасної Росії; 3) взагалі, в той час України не існувало, а ці землі називали Малоросія.

  А ось Шолом Алейхем. Жив в Росії. Писав російською. Держави Ізраїль тоді не було. Отже, великий російський письменник Шолом Алєйхем!

  Але чомусь російська енциклопедія дає  визначення "видатний єврейський письменик". Подвійн  ...