Блоги

 • Блог VinniСвої "п'ять копійок" про хамство або як би виглядав пост Фігляра декілька століть тому :) 0'R

  Vinni 6 2448

  Ти – шайтан турецький, проклятого чорта брат і товариш і самого Люципера секретар! Який ти в чорта лицар коли голою сракою їжака не вб'єш? Чорт висирає а твоє військо пожирає. Не будеш ти, сукин ти сину, синів християнських під собою мати, твого війска ми не боїмося, землею і водою будем битися з тобою, распройоб твою мать. Вавілонський ти кухар, Македонський колесник, Ієрусалимський бровирник, Олександрійський козолуп, Великого й Малого Єгипту свинар, Армянська свиня, Подолянська злодіюка, Татарський сагайдак, Каменецький кат, і всього світу і підсвіту блазень, а нашого Бога дурень, самого гаспида онук і нашого хуя крюк. Свиняча морда, кобиляча срака, різницька собака, нехрещений лоб, мать твою в'йоб! Отак тобі козаки відказали плюгавче! Невгоден єсі матері вірних християн! Числа не знаєм бо календаря не маєм, місяць в небі, рік у книзі, а день такий у нас як і у вас, поцілуй за те у сраку нас!..

  (Кошовий отаман Іван Сірко зо всім кошом запорізьким, 1676 рік)   ...

 • Блог BigBratПро наших блогерів, тобто про народ! 0'R

  BigBrat 25 4275

  Читаю черговий матеріал в блогах, покусуючи печеньку посміхаюсь написаному, на автоматі шуршу по каментах. - Коли ж буде перший срущий? а ось, тринадцятий, знакове число. Примара невідомого зросту, сексуальної орієнтації та кольору шкири (хоча цифри знає деякі) знов з-за кущів намагається брудними лапами схопити людину в білій вишиванці. Як казав колись пан Трахтенбєрг в Камєді клабі – «якщо в людині саме гавно, то іншого з неї не може вилізти апріорі». От і сидить така купка лайна і намагається залишити свою територіальну мітку, на всіх, хто б що не казав, не писав, не думав.
  А шо? - Чим людина відрізняється від тварини? - Саме тим, що думає, каже, пише, творить - малює, співає і таке інше. Спілкується! Іноді, відчуваючи велику любов до братів наших менших, хтось хоче прикинутись собачкою, або мавпочкою, щож, це дитячі шалості, знов жеж такі прояв людяності - чуйств до наших коханих пітомців. Але ж у цих "питомців" є ім'я, прізвище, роки, що робили з  ...