• Брухт ДальнобойСервис


Блоги

 • фотоблогце не можна скопіювати, це треба лиш вміти бачити... творчі люди Чернігова презентують свої роботи 0'R

  zip-cn25 3 2175

  в суботу, 23го травня, в галереї сучасного мистецтва "Пласт-арт", наші молоді генії представили свої фотороботи і картини. Офіційна частина була не помпезна, але зібрала людей, яким це насправді цікаво.
  порівнюючи з минулим роком, можу відмітити, що майстерність погляду вже значно вирісла у наших фотохудожників. багато робіт, проходячи повз які, обов"язково зупиняєшся. чомусь хотілося б згадати роботи своїх гарних знайомих: фотографа Закревського Роми і надзвичайно креативної художниці Олени Загребіної. Чомусь саме їх роботи запам"ятались найбільше.
  промовчу, чиї роботи запам"ятались до нудоти, своїми повторами, прямолінійністю, рекламою і відсутністю творчості.


  фото з виставки:
  zip-cn25.livejournal.com/31388.html
  vkontakte.ru/album6785695_93135481


    ...

 • фотоблогВиставковий фотоЧернігів (звіт з діючих фотовитсавок в місті) 0'R

  zip-cn25 2 1674

  Є дві новини!
  З якої почати?

  Звісно ж з НЕ ДУЖЕ гарної...

  Фотовиставка в б-ці ім. Короленка „фотохудожників” ВПУбо.

  Головне питання, яке хвилювало після п”ятихвилинного перегляду цього показу – Ви НАВЧАЛИСЬ? Адже, наскільки мені відомі люди, що там представлені, хто вмів – той вміє бачити картинку й досі (і я не кажу про покращення), а хто не вмів, той при своєму і залишився.

  Мене зовсім не здивувало те, що єдиними роботами, на які можна було звернути увагу, були роботи Біянкі і Віленського... і то не найкращі. Про Мар”яну з козаками в мор.формі я промовчу, бо й так на мене ображається за критику :) .Інші ж, були або вбогостями по якості схожими на фото з мобільного телефону (хоча я знаю людей, які на телефон роблять шедеври у порівнянні з ЦИМ...), або ж зовсім не фотороботами, а дизайн-ка  ...Центр Комплект