• Брухт ДальнобойСервис


Блоги

 • Блог zoo2709Допоможемо Армії разом + 2'R

  zoo2709 0 3034

  Вирішив нічого не писати зайвого. Давайте допоможемо нашій армії. Просто уявіть, яка зараз погода, ви сидите в теплій квартирі чи домі, а десь за 800 кілометрів наші визволителі сидять у холодних окопах! Давайте не забувати про наших хлопців! СЛАВА УКРАЇНІ!!!!


  https://vk.com/vogon.vidrodzhennya - долучайтеся!

    ...

 • Олександр Ломако23 ЛЮТОГО 0'R

  OLomako 16 3909

  Знаю, що сьогодні ті, хто служив в Радянській армії ввечері сядуть за святковий стіл і з келихом відзначать цей день. Підніме келих мій батько, і сиві ветерани, і офіцери і багато інших.

  Хоча вже 17 років ми маємо свою, українську армію, ця традиція хберігається. Сьогодні, в день свого 55-ти річчя Президент України Віктор Ющенко запропонував перенести День захисника вітчизни на інший день - наприклад, 29 січня. Подвиг Героїв Крут, безумовно, важливий, але не вичерпний. Я думаю, це неправильна позиція.

  В незалежності від того, підпише Віктор Андрійович відповідний указ чи ні - це ніяк не вплине на ситуацію, а лише посилить напругу. Більше того, не змінить свідомості людей, які зивикли суспільну свідомість людей, які звикли святкувати цей день саме 23 лютого. Для багатьох це день Чоловіків, день Мужчин. Служили вони в армії українській, радянській чи взагалі не служили - не має особливого значення. Головне готовність захищати. Країну, родину, власну справу.  ...Центр Комплект