• Брухт ДальнобойСервис


Блоги

 • Блог artemstrukЯк "віджати" і привласнити будинок в Святому урочищі? 0'R

  artemstruk 0 1485

  Відповідь на це питання добре знають посадовці Чернігівської міської ради: О. Соколов, О. Шеремет і О. Буцко, а також екс - керівники комунального підприємства КП "Новозаводське" і ЖЕК-2 (останній за словами спеціаліста управління квартирного обліку ЧМР постійно курував це "питання"), які в 2010 - 2011 роках провернули зухвалу оборудку, внаслідок якої підставні особи (О.Чорний і А.Пінчук) отримали у приватну власність будинок, в якому вони ніколи не проживали і навіть які не знають де він знаходиться, адже в цьому будинку з самого дитинства жила родина Струків, яка складалась з батька і його двох дітей - Артема і Ірини. Саме ця родина відновила цей будинок після пожежі, замість його знесення, яке передбачалось згідно рішення виконкому від 16.12.1991р.. За кошти цієї родини було також відновлено газо- і електропостачання цього будинку і саме Артем Струк, а не "нові власники" цього будинку постійно протягом багатьох років сплачує кошти за комунальні послуги,  ...

 • Блог VadimMinevskiВкрадений будинок + 2'R

  Вєреша вкрав у мого 76-літнього дідуся половину будинку. Вкрав на замовлення своєї коханки, моєї колишньої дружини. Вкрав, в черговий раз купивши рішення суду (подейкують, віддав голові суду 2-во кімнатну квартиру навпроти «Епіцентру»).
  Почалося все з того, що моя колишня дружина поклала око на нашу сімейну вотчину, будинок, який ще в 91 році будував мій батько, а зараз належить (чи належав) моєму дідусю.
  Колишня, реабілітувавши себе після чергових зрад «умовила» свого досвідченого в судових справах коханого проплатити «чудеса», завдяки яким в моєї сім’ї забрали половину будинку. Мабуть, Вєреша змінив девіз і він тепер звучить: «Ми будуємо, щоб жити разом».
  P.S.: Це далеко не перший випадок вкраденого будинку, були ще по вул. Воїнів Інтернаціоналістів //narodna.pravda.com.ua/local/4a5e49b2ee863/, та інші.
    ...Центр Комплект