GOROD.cn.ua

Котляревського перекрили до 15 липня. Водоканал встановлює причину провалів, які тут виникли

Вулицю Котляревського від проспекту Миру до П’ятницької перекрили від 25 червня до 15 липня. Дозвіл відповідний надали члени виконкому. Причина – на ділянці проїжджої частини в 30 м 6 місць просідання грунту й навіть провалів асфальтного покриття. Що є свідченням ймовірної розгерметизації підземних мереж і може спричинити подальше руйнування дороги і навколишньої інфраструктури. Щоб цьому запобігти, комунальне підприємство «Чернігівводоканал», за дорученням міста, вже розпочало на цій ділянці аварійно-ремонтні роботи.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми не знаємо ще на 100%, що це мережі «Чернігівводоканалу». «Чернігівводоканал» почне роботи і ми по ходу роботи уточнимо чиї це мережі. У мене прохання, робити фотофіксацію, документальну фіксацію для того, щоб ми могли потім, якщо це не мережі «Водоканалу», переадресувати на балансоутримувача цих мереж».

Владислав Атрошенко дав доручення максимально скоротити терміни робіт.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Старайтесь. У нас і так багато ділянок доріг загального користування перекрито, що ускладнює рух автотранспорту. Літній період часу, відпустки у людей, багато є в місті, тому прохання швидше це все робити».

Зважаючи на перекриття, вулицею Котляревського вносяться зміни у роботу громадського транспорту. Автобуси міського маршруту №27 «Олександрівка – Лікеро-горілчаний завод» будуть рухатися по вулицях Софії Русової, П’ятницькій, Котляревського і далі за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках. Зупинки «Вулиця Котляревського» та «Готель Градецький» цим автобусним маршрутом обслуговувати не будуть.

Управління транспорту звертається до власників приватних авто з проханням врахувати це і планувати свій маршрут заздалегідь.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Котляревського, «Дитинець»