Четвер, 4 червня 2020 10:20 | Переглядів: 1951
Вулиці Чернігові патрулюватимуть поліцейські на велосипедах. Четверо правоохоронців сьогодні вперше пересіли на велосипеди, аби швидше діставатися місць, куди на автомобілі не заїдеш. Працюватимуть вони у парках, скверах і зонах відпочинку людей.
Двоє поліцейських, Дарина Польгуй і Микита Меняйло, проїжджають повз Алею Героїв, виїжджають на Вал і спускаються до пляжу «Золотий берег». Сьогодні це - їх зона велопатрулювання.
«Сьогодні 3 червня, і на вулиці не так тепло, але все більше людей відвідують «Золотий берег». Тому ми і будемо патрулювати цю зону, адже машиною сюди важко було дістатися, а виклики на цю зону були часто. Люди часто розпивають алкогольні напої в цій зоні. Часто трапляються бійки, бо тут заклади, які продають алкогольні напої», - розповідає поліцейська взводу № 1 0957 Дарина Польгуй.
Дарина Польгуй у патрульній поліції працює майже рік. Як з’явилась можливість з автомобіля пересісти на велосипед - погодилась одразу.
«Я вважаю, на літо це - взагалі ідеальний варіант. Коли ти любиш спорт і не хочеш сидіти в спекотній машині, то є варіант кататися в парку і дивитися за громадським порядком. Чому б і ні. Наразі ми не будемо займатися ДТП, адже ми будемо сфокусовані на паркових територіях. І ось, як пляж за мною, «Золотий берег». Тут є нагальною потребою саме нагляд за громадською безпекою, щоб люди не розпивали алкогольні напої, не з’являлися у п’яному вигляді, щоб не було дрібних крадіжок, хуліганства».
Пересів на велосипед і поліцейський Микита Меняйло. Сьогодні вони з Дариною - один екіпаж велопатрульних.
«Усі ті самі завдання, як і у піших патрулів. Ми маємо той самий планшет, радіостанція, і бодікамери. Все те саме, одне що - ми пересіли на велосипеди. Я вважаю, що ми стали більш мобільні. Ми такий самий патруль, тільки на велосипеді», - каже Микита Меняйло, поліцейський взводу № 1 0962.
Працюватимуть велопатрулі щодня, з 10-ї ранку до 8-ї вечора. Для цього у патрульній поліції відібрали десятьох поліцейських. На чергування виходитимуть щодня два екіпажі по двоє патрульних.
«Більш мобільний, ніж піший патруль, і може охопити більшу територію патрулювання і може доїхати в ті місця, де важко проїхати автомобілю. Наприклад, у нас за пішохідним мостом є бази відпочинку, й туди в літній період часто надходять виклики і для того, аби автоекіпаж туди потрапив, потрібно об’їжджати або направлятися в пішому порядку», - сказав начальник патрульної поліції області Андрій Думич.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: велопатруль, UA: Чернігів