Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Михайло Павлюк дістався автостопом до В’єтнаму (відео)

Михайло Павлюк дістався автостопом до В’єтнаму (відео)

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео –2хв. 10 сек., розмір відео – 8,64 Мb   Михайло Павлюк пригадує, що  в перше зібрався в подорож автостопом,  щоб утекти від реальності та хатньої роботи.

Зібрав рюкзак та запланував маршрут - Росія, Казахстан, Китай, Лаоско, Камбоджу, Таїланд, Малайзія, Індонезія, В’єтнам, Тимур, Бруней та Філіппіни. Дістатись до Океанії він сподівався за пів-року, але затримався на три. Дізнався, що на Сході люди щедрі та гостинні. Тому привіз додому більше грошів, аніж узяв із собою в дорогу.

Їх хоч скільки не бери, все одно буде мало, тому заробляти на хліб доводилися вже на Сході.  Іноземці охоче беруть на сезону роботу і платять у місцевій валюті. Зароблені гроші справжній автостопник ніколи не витратить на дорогу. Його мета - заїхати якомога далі безкоштовно. Досвід показує, який автомобіль зупиняти не варто, та на якому відрізку шляху легше зловити машину. Ідеальне місце – заправка, або залізничний переїзд, там водії знижують швидкість чи зупиняються взагалі. Далі справа техніки: щоб не сидіти годинами на трасі, треба бути переконливим!       


Підготував Сергій Корж за матеріалами «1+1»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Корж, Михайло Павлюк

Добавить в: