Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Горбівець Данило Ревко — срібний та бронзовий призер кубку світу з кікбоксингу

Горбівець Данило Ревко — срібний та бронзовий призер кубку світу з кікбоксингу

 

Із 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся традиційний Кубок світу з кікбоксингу WAKO Austrian Classics. У змаганнях взяла участь і збірна України у невеликому, але потужному складі. На татані та в ринзі змагалися 2214 учасників із 236 клубів і збірних команд, які представляли 34 країни.Приємно відзначити, що в числі п яти учасників Кубку світу були і вихованці Спортивного клубу бойо­вих мистецтв «Чернігів-Щит», серед яких - наш земляк з Горбового Данило Ревко.

17-річний хлопець блискуче висту­пив на змаганнях, завоювавши срібну медаль (кік-лайт 63 кг) та бронзову - у розряді лайт-контакт. Даня поповнив скарбничку збірної України, кікбоксери якої вибороли 22 нагороди: 6 золотих, 7 срібних і 9 бронзових медалей.

У нас відбулася телефонна розмова із успішним земляком, у ході якої молодий спортсмен відповів на деякі запитання:

-Як давно ти займаєшся цим ви­дом спорту?
- Мені з дитинства подобається руко­пашний бій. Адже володіння цим видом спортивної майстерності дає змогу не тільки постояти за себе, а й захистити дівчину. Мене батьки віддали до Спор­тивного клубу бойових мистецтв у 12 років, отож доводилося по декілька разів на тиждень їздити на заняття до Черніго­ва. Нині ж тут займається і мій молодший брат Павло, якому теж 12.

До речі, Павло теж не поступається братові. На відкритому Чемпіонаті Києва з рукопашного бою, що відбувся 26 березня, Паша виборов срібло чемпіонату.

- Де ти зараз навчаєшся?
- Після закінчення Горбівської школи у минулому році я став студентом Чер­нігівського педагогічного університету ім.Шевченка, де здобуваю професію тренера.

- Отже, зараз простіше відвідува­ти заняття у спортшколі?
- Звичайно. Адже займатися кікбок­сингом доводиться по чотири рази на тиждень, а якщо готуємося до участі у різного роду змаганнях, то тренуємося щодня.

- А скільки коштують заняття у Спортивному клубі?
- На місяць - 740 гривень. Якщо рані­ше дану суму за мене платили батьки, то зараз я роблю це сам.

- Даниле, за п ять років занять чи вдалося добитися успіхів у даному виді спорту?

- Так. Нині я маю звання кандидата у майстри спорту, двічі ставав чемпіо­ном України, а також є володарем Кубка України з кікбоксингу.

- Хто є твоїм тренером і чи зміню­вався він протягом цих років?

- Моїм тренером ввесь цей час був і залишається Володимир Анатолійович Сватусь. Саме від нього я навчився се­кретам бойового мистецтва, саме він вселив у мене віру в перемогу на спор­тивному полі бою.

Джерело: газета “Поліська правда” від 30.03.2023, Валентина СЕЛЮК

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ревко, кікбоксинг

Добавить в: