• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові стартував відкритий кубок області з кікбоксингу


У Чернігові стартував відкритий кубок області з кікбоксингу

Чернігівка Ольга Макаренко прийшла на відкритий кубок Чернігівської області з кікбоксингу ISKA аби підтримати свого сина Михайла. Хлопчику 10 років і для нього сьогодні відповідальний день, адже це ще один маленький крок до його мрії стати професійним спортсменом.

Близько 140 спортсменів з 5 районів Чернігівської області з’їхалися поборотися за звання найкращого. 17 вересня стартували змагання серед кікбоксерів вікової категорії від 8 до 13 років, а вже 18 вересня за першість змагатимуться юнаки від 13 років. На спортсменів цих змагань чекатимуть заохочувальні нагороди.

Також Андрій Кужельний зазначає, кікбоксинг на Чернігівщині наразі дуже добре розвивається, про що свідчать результати зі змагань всеукраїнського рівня.

Цей етап є відбірковим до Кубку України, який відбудеться з 30 вересня по 3 жовтня у Харкові. Старший тренер ДЮСШ «Україна» Роман Луданик підтримує сьогодні 25 своїх вихованців та вірить у їх сили.

За підсумками сьогоднішніх змагань заохочувальні призи за кращу техніку отримав Лев Белавцев, за волю до перемоги – Тимофій Курган та титул найперспективнішого кікбоксера одержав Микола Плоский.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кубок, кікбоксинг, Кужельний

Добавить в:
 
 


Центр Комплект