Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Україномовний блогер з Борзни у ТікТок має більше 3 млн. підписників

Радио
Радио

Україномовний блогер з Борзни у ТікТок має більше 3 млн. підписників

 - А ви вже підписалися на «Того Україномовного»? - поцікавився я у групи молоді, котра «залипала» у телефони біля міського фонтану.
- На кого? - не зрозумів підліток, ставлячи на паузу ролик у «Тік-Тоці».

- Ну, на того, на нашого відомого блогера, у кого на сьогодні вже понад 3 мільйони підписників, - намагався я не називати прізвище відомого тіктокера.
- На чийого вашого? Родича, чи що? - засміялися хлопці і дівчата, давши зрозуміти, що тільки таким чином вони можуть висловити своє ставлення до дядька, що розпитує про отого україномовного.

Що ж, можливо, вони прочитають цей матеріал й будуть знати, що місто Борзна - мала батьківщина Ярослава Євченка, котрий входить у Топ-50 найпопулярніших вітчизняних тіктокерів, а якщо брати лише чоловіків-тіктокерів, то наш земляк посідає 18 сходинку в Україні.

Народився він у 1997 році. Навчався в гімназії імені П. Куліша, займався футболом, народними й бальними танцями, грав у баскетбол. Разом із друзями стояв біля витоків ютуб-каналу «Борзна-Студіо», де пробував себе в ролі ведучого. Після навчання на тележурналіста у Київському університеті культури і мистецтв, працював у тренажерному залі, а згодом переїхав до Одеси. Він - жартівник, який полюбляє пельмені й за кордоном був лише один раз - у Туреччині, на морі.

Переглянувши його ролики в соцмережах та на «Ютубі», можна дізнатися безліч інших цікавих фактів про життя Ярослава. Наприклад, що в дитинстві хлопець ледь не помер, але борзнянські лікарі врятували його життя. Що до 2 років юнак не розмовляв. А зараз послухайте, яка соковита мова та який тембр голосу в нього. Може, це ще й завдяки тому, що він ніколи не палив цигарок.

Як зізнався Ярослав, він ніколи не розмовляв російською мовою, бо не вважає її потрібною у повсякденному житті. Хоча знає її та може добре спілкуватися і не приховує, що до 17 років говорив суржиком.

Минулого року ми писали про його брата Владислава, який став відомим пауерліфтером та бодібілдером, переможцем престижних змагань. Але не знали, що і Ярослав теж брав участь у всесвітніх змаганнях. Зокрема, підйом штанги на біцепс.

Весною 2019 року зареєструвався у ТікТок і почав знімати контент. Одне відео, яке блогер знімав у ТікТок, потрапило у рекомендації більше, як на 1 мільйон переглядів. Його побачило керівництво торгово-розважального центру, де в той час працював наш земляк, і поставило юнака перед вибором: або робота, або ТікТок. Ярослав обрав соцмережу. І, як виявилося, не помилився. Адже його ролики приносили не тільки задоволення, а й долучали до каналу нових підписників. Відповідно була й непогана монетизація. За чотири місяці його аудиторія збільшилася на 700 000 підписників. А 14 жовтня 2020 року досягла позначки в один мільйон, станом на зараз кількість підписників - 3 млн. 100 тисяч.

Андрій ДОНЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тіктокер, Євченко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект