Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » 16-річна Кіра Короткіна створює картини

16-річна Кіра Короткіна створює картини

 

Одну з них дівчина вже продала.Кіра живе у Сосниці з бабусею. І в однокімнатній квартирі дівчина знайшла куточок і для величезної коробки, куди складає всі свої малюнки.

- Із болем пригадую своє раннє дитинство, коли я хотіла малювати, але мені забороняла мама. Причини розповідати не хочеться. Але та заборона на мене так вплинула, що я до 14 років не малювала взагалі. А от коли переїхала жити до бабусі в Сосницю, то вже тут під час малювання побачила, що в мене непогано виходить. Тоді я й поринула у захопливий світ створювання картин. Про що думаю - те й малюю. Ось один із найперших моїх малюнків, де я показала свою мрію - мати повну сім'ю. Ось портрети, ось природа, ось натюрморти, ось тварини. Люблю малювати простим олівцем, фарбами, кольоровими олівцями і навіть ручкою. І я ніколи не залишаю роботу недовиконаною. Навіть якщо щось не виходить, то все одно не здамся. Є у мене малюнок, який я два місяці малювала, поки вийшло, - сміється Кіра. - До речі, коли мені було 9 років, то я отримала травму, внаслідок якої втратила частину пальця на правій руці - тій, якою тепер малюю. І тепер той палець не бере участі в малюванні, але ця перешкода мене не зупиняє. Пристосувала руку малювати без середнього пальця.- Ти самоучка?

- Так. Але нещодавно почала ходити до художнього класу, який працює при музичній школі. Сергій Мартиненко дає мені знання, поради. Люблю відвідувати заняття.

- У тебе вже виконана чи не сотня різних тем. Мабуть, і виставка була?


- Так, у гімназії, де я вчусь, були мої роботи на виставці. Багато які малюнки я роздарувала. Деякі з них малювала на замовлення. А декого порадувала портретами у подарунок.

- Чули, що твою картину купив один відомий у Сосниці вчитель.

- Так. Вчитель технікуму дізнався, що я гарно малюю, купив мені фарби, полотно.

Замовив картину. Я виконала його прохання - він заплатив 270 гривень.

- Ти хотіла б заробляти гроші малюванням?

- Так, дуже хочу. Тому рекламую свій хист. Роблю портрети відомих, щоб заохотити клієнтів замовляти в мене портрети. Я б залюбки малювала їх на замовлення. Загадаю таке новорічне бажання, я вірю в диво!Сосницька газета «Час» №51 (810) від 30 грудня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Короткіна, картини

Добавить в: