• Брухт ДальнобойСервис


Радио

Коли поруч — квіткове царство

 

Квіти — це вічна краса. Хтось любить троянди, а інший — у захваті від ромашок, а ще комусь майже завжди здається, що довкола пахне фіалками. Але є й такі, які з захопленням плекають квіти не лише влітку, а й взимку. Так, у дібрівненській конторі ФГ «Дубрава Н.М.» та СТОВ «Добробу» можна знайти кабінет, в якому такий собі квітковий сад радує око навіть у найбільші морози. Творцем такої краси є Надія Миколаївна, дружина Віктора Малофія. Це її творіння, де жінка відпочиває душею.— Два роки тому ми купили приміщення колишньої школи з аукціону, — розповів Віктор Григорович. — Придбали ми його у напівзруйнованому стані. Тут були лише стіни. Протягом року відновлювали приміщення, щоб розташувати тут свою контору. Повністю змінили дах, встановили нові вікна, двері, замінили підлогу. Коли вже наша контора мала оновлений вигляд, ми вирішили виділити один з кабінетів для улюбленої справи Надії Миколаївни. Дружина двічі на тиждень приходить до своїх «підопічних» й доглядає за ними. Адже квіти, як і люди — кожна з характером. У цьому кабінеті температура трішки нижча, ніж у всіх інших, тому що орхідеї не люблять надмірне тепло. У нас вдома завжди було багато різних квітів, любов до них прищепила з дитинства її бабуся і ось частина з них «переїхала» сюди.


Для кожної квітки тут відведене місце. Ті квіти, які не дуже люблять світло, стоять у куточку на підставках, інші ж розмістились на невеликих столиках та радують усіх відвідувачів контори своїм привабливим виглядом та ароматами. У колекції Надії Михайлівни є чимало різних сортів орхідей, антуріум, сансевієрія, або як у народі її називають тещин язик, драцена, товстянка (грошове дерево) та безліч інших. Звичайно, краса кожної квітучої рослини — тимчасова, але тут на зміну одним одразу ж розквітають інші квіти. Опанувати знання про кожну квітку допомагає мережа інтернету, де можна дізнатись усі нюанси по догляду за ними.

— У нас ще вдома чимало квітів ростуть на подвір’ї. Дружина вирощує близько 20 сортів тюльпанів, багато різних сортів троянд та й інші, всім навіть не знаю назв. Цвісти починають у квітнику з ранньої весни й квітнуть до пізньої осені, радуючи всіх своїми барвами, — з задоволенням розповів Віктор Григорович.

Джерело: "Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квіти, Малофій

Добавить в:
 
 


Центр Комплект