• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Колекцію моделей автомобільної техніки має 37-річний сосничанин Євген Олех


Талион

Колекцію моделей автомобільної техніки має 37-річний сосничанин Євген Олех

 

Поки що колекція налічує близько 40-ка одиниць техніки, але на цьому колекціонер не зупиняється. Три дні тому він встановив скляну вітрину для своїх «красунь» і тепер упорядкована колекція займає основне місце у його кімнаті, не налюбуватись.Три роки він збирає автомобілі 24 моделі (це у стільки зменшена модель справжнього автомобіля). Це міжнародні стандарти, є 43 модель, але Євген вибрав саме таку модель через її більш деталізовану форму, в ній двері відчиняються, капот, багажник, вмикається світло передніх і задніх фар, звук мотора, сигналізації і гальм.

- Все почалось із моделі «Ломбарджині». Хотілось поставити її як сувенір на стіл. І перед днем народження випадково в інтернеті натрапив на бажане. Тільки така модель ішла як конструктор. Але вирішив купити. Склав. Дуже шикарно. Правда, тоді не орієнтувався у ціні, переплатив. Зараз можна купити таку модель за 200 грн, тоді, три роки тому, заплатив 400.

Загалом таку техніку можна купити і в інтернеті, і в дитячих магазинах, зокрема у Чернігові. У Сосниці іноді буває у магазині «Машенька». А ще є журнальна серія, але там виключно радянські автомобілі. В Україні такого видавництва нема, але інколи завозять і тоді за модель потрібно заплатити 900 грн. раз у півроку.

Я купую модельки в основному торгової фірми «Бурага» та «Веллі».

Смаки змінюються. То ретротехніка, то спортивна, то військова.


Років 5 Євген захоплюється Формулою 1 Автоперегони. («Формула-1» (повна назва: «Чемпіонат світу ФІА» — англ. FIA Formula One World Championship) — чемпіонат світу з кільцевих автоперегонів на автомобілях з відкритими колесами, який відбувається під егідою Міжнародної Автомобільної Федерації).

Звісно захотілось до колекції придбати якогось боліда у відповідному 24 масштабі. Але ніде не міг натрапити. Довелось замовляти у Китаї, посилка йшла півтора, а то і два місяці.

Євген мріє потрапити на велику виставку автотехніки, поспілкуватись зі справжніми фанатами. Він вважає, що нічого унікального у його колекції нема, адже все він купував в готовому вигляді, ні до чого не прикладав своїх рук.

На даний час його хоббі розділяє племінниця. Дівчина навчає учнів художнього мистецтва і сама збирає колекцію миньо-нів і все, що пов'язане з котами (сувеніри, картини, посуд). А ще з кумом можна порадитись, помріяти - завжди підтримає.

Батьки теж розділяють синове захоплення. З дитинства він любив щось колекціонувати. Збирав машинки, солдатиків, обгортки із шоколадок, для яких мама спеціально шила конвертики для зберігання. А техніка вабила хлопця теж з дитинства. Пригадує, як батько, дорожник постійно брав його з собою, де стільки різної техніки, очі розбігаються. А будинок знаходиться поруч з «Сільгосптехнікою» (тепер ФГ «Інтер-Агро-База»). Постійно з хлопцями там гралися і спостерігали за технікою.

Але в житті не завжди плани так швидко реалізуються. У Євгена досі нема можливості придбати шикарне авто. Та все попереду. Думки матеріалізуються!

Джерело: "Вісті Сосниччини" №28 (10105) від 10 липня 2021, Олена Кузьменко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олех, колекція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект