• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Краще гір можуть бути тільки гори, - впевнвний Руслан Бурда


Краще гір можуть бути тільки гори, - впевнвний Руслан Бурда

 

Наш земляк Руслан змалечку закоханий у туризм. Щоправда, в дитинстві він не замислювався над термінологією, а просто кожен похід у ліс, на ставок чи річку сприймав як необхідну часточку щастя. Достатньо довго активний відпочинок був для нього своєрідною віддушиною від щоденних турбот, хобі, яке згодом переросло в захоплення, а потім і в справу всього життя.В його житті було навчання в університеті, служба у війську, служба за контрактом прикордонником й навіть робота в газовому господарстві. Доля і служба прикордонника якось закинули його у Чернівці, де він познайомився із майбутньою дружиною Мариною, й куди згодом переїхав жити й працювати. Задовго до переїзду, в одній з відпусток сестра дружини запропонувала сходити на Говерлу.

— До цього я бував у горах, але здебільшого проїздом, чи прогулюючись та милуючись краєвидами. Однак цей похід виявився чимось кардинально іншим. Це була подорож в саме серце українських Карпат. 16 липня ми вирушили в гори. Погода була мерзенна, йшов дощ. Та він не зупинив нас, і ми почали підйом. На вершині Говерли я вперше побачив сніг улітку. Було мокро й холодно, давалася взнаки втома, але це був один з найкращих днів мого життя! - зізнався Руслан.

Коли він вже спускався вниз, на схилі гори зустрівся із родиною американців з Флориди, яку супроводжував місцевий провідник. Саме спілкування зі знавцем гір надихнуло любителя туризму працювати в цій галузі професійно. Стійке відчуття того, що він знайшов справу свого життя, не давало Русланові спокою й поселило відчуття щастя в душі. Також він був цілковито впевненим у тому, що обов'язково повернеться у казковий світ Карпат, і зробить це неодноразово...

Згодом обставини склалися так, що родина переїхала в Чернівці. На новому місці довелось починати все з чистого аркуша, тож першою вимогою перед чоловіком постав пошук роботи. Та тепер він відчув, що шукати треба не абияку роботу, а до душі. У Чернівцях є магазин туристичного спорядження «Gorgany», в якому Руслан раніше бував у якості покупця. А тепер він вирішив стати одним з команди цієї потужної компанії. Звичайно, в житті рідко що дається легко, особливо якщо йдеться про втілення мрій. Та наполегливість Руслана перемогла - через півроку переписки, співбесіди й стажування його взяли в команду. Певно, й команда виграла, бо за плечима нового співробітника був чималий туристичний досвід.

— Дуже швидко дружній колектив компанії «Gorgany» став для мене другою родиною. Звичайно, довелось ще багато чому навчитися, але це було цікаво. П’ятий рік я в команді, чому дуже й щиро радію! Через рік роботи в магазині паралельно спробував свої сили й як гід. З тих пір час від часу воджу екскурсії в гори. Щоправда, роблю це коли є вільний час і здебільшого зі знайомими людьми - так організаційно простіше виходить. У походах випробовую нове спорядження, яке надходить у магазин, щоб мати особисту думку що і в яких ситуаціях застосовувати, — розповів Руслан.

А ще зізнався нам захоплений турист, що чимало задоволення приносить спостерігати в людей такі ж емоції, які він сам переживав від першого походу, від першого підйому в гори, від риболовлі на гірській річці та в інших подібних ситуаціях. Бути причетним до того, щоб робити людей щасливішими, багато вартує!


Руслан Бурда з дружиною та сином

Не мало важить і те, що захоплення Руслана, а згодом і професію підтримують дружина Марина і син Віталій, причому не тільки морально - вони часті супутники чоловіка і батька в його численних походах.

Джерело: газета «Новини Городнянщини» №14 (11883) від 8 квітня 2021, Павло Дубровський

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бурда, туризм, Городнянщина, Дубровський

Добавить в:
 
 


Центр Комплект