• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Юрій Боковенко за сезон збирає по 3 тонни огірків


Юрій Боковенко за сезон збирає по 3 тонни огірків

 

Перший урожай огірків сосничанин Юрій Боковенко зібрав 23 лютого. А до теплиці висадив насіння у грудні. За сезон чоловік збирає близько 3 тонн огірків. Плодоносять довгастики у теплиці аж до вересня, щоправда, чоловіку доводиться півроку жити у тій теплиці.Добру справу з вирощування огірків почав брат Юрія Миколайовича. Але коли несподівано відійшов у вічність, Юрій, який розумівся на вирощуванні, бо два роки допомагав брату, продовжив його справу. У поміч 35-річному Юрію приходять іноді батьки. Та вся основна робота – це його рук діло. Тільки уявіть, площа теплиці дорівнює 136 квадратних метрів, 17 на 8 метрів. До початку огіркового сезону потрібно ретельно підготуватися: замінити землю, внести кінський перегній (1 до 1), додати субстрат. Обов’язково перевірити крапельний полив, водяне опалення (воно таке, як у будинку).
Сорти щороку купує фасовані, якщо зібрати своє насіння, то гібридний не дасть плодів. Купують переважно сорти, які не потребують запилення, це голландська Бетіна (як голландська Сатіна).

Ніякої «хімії» чоловік більше не використовує. Коли починають плодоносити, то по мінімуму вносить курячий послід, настояний 2 тижні і розведений 1 до 10. Багато досвіду набрався, спілкуючись з таким ж любителями, як і сам. Свого часу разом з братом їздили переймати досвід у агронома, який працював у теплицях під Черніговом. І хоч уже тих теплиць нема, та друзі залишились і продовжують спілкуватися. Влітку у відкритий грунт Юрій огірків вже не висіває, продовжує доглядати у теплиці. Сам вживає тільки свіжі огірки, ніяких консервованих. У відкритий грунт батьки висівають редьку, займаються і розсадою помідорів для власних потреб.

Займається Юрій і викачкою відходів з каналізаційних ям.

Щосереди і щоп’ятниці він продає свій урожай на ринку в центрі Сосниці. Можна й домовитись з Юрієм, зателефонувавши за номером 068-092-85-71.

Джерело: газета "Вісті Сосниччини" №16/10093, від 17.04.2021, Олена Кузьменко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Боковенко, огірки, теплиця, врожай, Сосниця, Кузьменко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект