• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Від офіціантки до актриси «Жіночого кварталу»


реклама

Від офіціантки до актриси «Жіночого кварталу»

Пишногруда, з зичним голосом, великими очима і темним волоссям. Вона актриса «Жіночого кварталу». І це не Анастасія Оруджова, а наша землячка, 33-річна Ірина Гатун з Ніжина. Вона — сценічна дружина Володимира Шумка (повненького, кучерявого).Ірина не в основному складі, вона — запрошений гість. За два тижні до запису концерту приходить на репетиції. Відпрацьовує їх. Потім виступ, після нього — невеликий фуршет. І повертається у театр «Чорний квадрат», де служить вже вісім років.

Ірина родом з Ніжина. Тут і живуть її рідні. Закінчила Ніжинську гімназію №3, музичну школу по класу фортепіано. Батьки співали у хорі. Сподівалися, що донька вступить на музично-педагогічний факультет. Дівчину ж не приваблювала перспектива працювати у дитячому садку і грати «В траве сидел кузнечик» (так розповідає сама). З дитинства мріяла стати акторкою. Дані мала. Ще в школі вела зустрічі випускників, інші урочисті заходи.

Літо, час подавати документи. Подруга запросила на день народження до Києва. Ірина поїхала. Матері сказала, що повернеться за кілька днів. Але столиця захопила. Повертатися не хотілося. Та на життя потрібні гроші. Ірина подала документи на факультет готельно-ресторанного бізнесу. І паралельно поїхала вступати до театрального коледжу. Дорогою зателефонували і повідомили, що її зарахували на «ресторанний бізнес».

Вона стала старостою групи. Вчилася, грала у КВН і мріяла про театр. Та доводилося працювати барменшею, офіціанткою. І ось одного разу компанія, де вона працювала, поїхала на кейтерінг (виїзне обслуговування) до Театру юного глядача. Там проходила мистецька тусовка. Було чимало відомих українських акторів. Серед них — Інна Мірошниченко. Гатун стояла за барною стійкою, розговорилася з Мірошниченко. Розповіла про свою мрію. Відома акторка сказала: «Ти вже старенька (24 роки), до університету театру і кіно імені Карпенка-Карого тебе вже не візьмуть». Порадила іти навчатися до театру-студії «Чорний квадрат». Ірина все ж таки вирішила почати з університету. Та й там їй нагадали про вік. І вона пішла до театру-студії. Її прийняли адміністратором, продавала квитки на спектаклі. Але ж хотілось грати. Помаленьку, потихеньку їй почали давати ролі. І закрутилася мистецька кар’єра: гастролі, зустрічі, корисні знайомства.


Два роки тому «Жіночий квартал» оголосив кастинг. Ірина відправила резюме, записала візитівку. Її взяли. До Ірини прийшла телевізійна популярність. Вона трішки знімалася у комедійному телесеріалі «Країна У».

Ірина дружить з родиною артистів Юрія Ткача та Євгена Кошового з «Кварталу-95». Навіть стала «хрещеною» песика Ткачів. Часто гостює у них. Гатун незаміжня. Отож ніхто їй не докоряє: «Де була всю ніч?» А вона може просидіти за розмовами з Ткачем на його кухні до ранку.

Для душі займається вивченням української класики. Для тіла — флай йогою. Це вправи для гнучкості, пластичності і укріплення хребта.

Гатун — жінка пишнотіла. Але у неї такі розтяжка і шпагат, що багато худих позаздрять.

До Ніжина Ірина навідується рідко. Проте, якщо колись приїде на гастролі до Чернігова чи Ніжина, а ви її шанувальники, то разом з квітами, або замість них, можете подарувати пінгвінчика. Ірина обожнює все, що пов’язане з пінгвінами. Має колекцію до сотні штук. А там і м’які іграшки, і чашки, і сережки, брошки, капці і т. д.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №12 (1819), 25 березня 2021 року. Фото з інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: актриса, Ірина Гатун, Ніжин, Жіночий квартал, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: