• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Михайло Тищенко: «Обійняти посаду старости? Якщо не зараз, то вже ніколи»


реклама

Михайло Тищенко: «Обійняти посаду старости? Якщо не зараз, то вже ніколи»

Склад голів старостинських округів після першої сесії селищної ради зазнав змін і Савинський старостинський округ отримав собі нового старосту - Михайла Тищенка. Під свою опіку Михайло Іванович взяв два села, які дещо віддалені від Срібного, Савинці і Хукалівку, але за перші місяці свого керівництва уже намітив чимало планів. Тим більше, Михайло Іванович - людина місцева і чудово орієнтується у проблемах і потребах рідного села.- Михайле Івановичу, звідки таке рішення прийшло спробувати себе на посаді старости?
- Це вже не перший раз, коли я висуваю свою кандидатуру. Ще, здається, років 15 тому я брав участь у виборах на пост сільського голови, але підтримки від населення отримав менше і у тій гонці був другим. А зараз уже вирішив, що як не зараз, то вже ніколи. І добре, що місцева влада підтримали мене і довірили відповідальну справу - очолювати Савинський старостинський округ. Працювати легше, коли маєш підтримку, коли є до кого звернутися з проблемами чи питаннями. Самостійно вирішити всі проблеми українського села нині
неможливо, але коли надійне плече відчуваєш, то сил додається.

- Посада для Вас нова. Чи не боялися відповідальності?
- Звісно, перебувати на керівних посадах раніше не доводилося, але відчував у собі сили для такої відповідальності. Раніше працював на різних роботах, був водієм у СТОВ "Батьківщина", але вирішив, що настав час реалізувати те, що колись задумав.

- Вже зробили певні намітки, що хотілося б зробити першочергово? Чималий список задуманого вийшов?

- Коли було оприлюднено рішення про призначення, то я, перш за все, для себе вирішив скласти перелік питань і проблем, які хотів би вирішити, перебуваючи на цій посаді. Почав писати - і аркуш А4 з обох сторін списав (посміхається). Проблем вистачає, як і всюди, багато чого хочеться зробити, он сільський будинок культури потребує ремонту, потрібно підтримати нашу школу, втримати хоча б початкову ланку. Без школи село вимирає, тому хотілося б допомогти їй якомога довше проіснувати. Також у нас у селі є ставок, не завадило б його розчистити, щоб влітку було місце для відпочинку і дітворі, і дорослим. Іноді отак задумуєшся, що якби мав змогу і фінанси, бо без них нічого не вирішити, то міг би й гори звернути. Ще відчуваю сили змінити життя жителів свого округу на краще. Словом, дуже багато чого хочеться зробити, аби тільки була змога. Хоч і кажуть, що наперед загадувати - то невдячна справа.
Недарма ж існує приказка, що хочеш розсмішити Бога - розкажи йому про свої плани. Але якщо не планувати, то як запам'ятати все, що хотів зробити? От тому й писав список справ для вирішення. Зараз найбільшою проблемою було розчищення доріг від снігу, адже цьогоріч зима видалася сніжною, мабуть, за минулий рік відігрувалася.

Але завдяки підтримці СТОВ "Батьківщина" у нас не було проблем із цим, усі дороги і в Савинцях, і в Хукалівці розчищалися вчасно, адже для хукалівчан то особливо потрібно.

У селі не працює магазин, тільки виїзна торгівля, а як замете дороги, то навіть хліб не буде де купити. І це дуже добре, що у такий час можна звернутися за допомогою і отримати її оперативно.

- Чи важко дається посада керівника? Адже тепер Вам, мабуть, телефонують з усіма проблемами.

- Керівні посади - це велика відповідальність, але якщо вже взявся, то повинен дійти до кінця. Звісно, що є ті, кому не прийшлося до душі призначення мене на цей пост, але так завжди було: однаково для всіх не будеш хорошим.
Моє завдання - виконувати свою роботу якісно, докласти всіх зусиль для покращення життя в окрузі. А оцінювати будуть уже за зроблені справи. Поки що великими здобутками не можу похизуватися, але потроху вирішуємо, що самостійно, що із підтримкою селищного голови Олени Панченко. Та ось тільки сніг зійде і робота закипить у селі. А щодо вирішення питань, то люди звертаються, без того не обійтися і по можливості допомагаю. Тому будемо працювати, а які будуть результати - покаже час.


Джерело: газета "Срібнянщина", №7 (9073) від 25.02.2021, О. Мусієнко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тищенко, староста, Савин

Добавить в: