• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Лабораторія краси та здоров’я Анни Селюк допомагає жінкам молодшати


Лабораторія краси та здоров’я Анни Селюк допомагає жінкам молодшати

Лабораторія краси та здоров’я нещодавно відкрилася у приміщенні кінотеатру Сосниці. Засновниця - Анна Селюк. З нею сьогоднішня наша розмова.На фото - Анна Селюк

– Часто ми, жінки, вважаємо, що макіяж зробив, зачіску, одяг і вже красиво. З чого насправді потрібно розпочинати шлях до краси?
– Звісно з очищення шкіри обличчя. В цьому всім допоможе ультразвукова чистка. Процедура очищення обличчя ультразвуком безпечно очищає шкіру від ороговілого епітелію, зайвого жирового шару, закупорок сальних залоз. Очищення шкіри обличчя ультразвуком дозволяє природним чином зволожувати шкіру, оновлювати і очищати її, разгладжувати дрібні зморшки і сприяти проникненню в пори різних косметологічних засобів.

– Ефект від такої процедури наступає відразу чи це певний комплекс?
– Видимий ефект після ультразвукової чистки обличчя наступає вже після першої процедури. Звужуються, очищаються пори, видаляється поверхневий «мертвий шар шкіри», вирівнюється контур і рельєф обличчя, шкіра омолоджується - стає гладкою, рівною та свіжою. Такий вид чистки є безболісним і, на відміну від механічного способу, не залишає на шкірі видимих слідів почервоніння і припухлості.
Навіть після першого застосування вже відчутний ефект. Якщо є чорних точок дуже багато, то потрібний курс.
Загалом проходити таку процедуру мінімально потрібно один раз на місяць. Для кращого ефекту бажано пройти курс, тобто 1-2 рази в тиждень упродовж місяця. Для постійності раз на місяць.

– Які ще процедури пропонуєте?
– На основі сиворотки з використанням апарату це: процедура зволоження з вітаміном С та гіалуронованою кислотою; боротьба з пігментацією; боротьба зі зморшками; для пружності і підтягнення контуру обличчя.

На основі масок для обличчя пропонуємо комбіновану процедуру. Це маски, які можна використовувати в домашніх умовах. В лабораторії ми наносимо різні види масок на різні частини обличчя. Наприклад, щоки треба зволожити, наносимо одну маску, на шию і декольте іншу, ліфтінгову для пружності, щоб прибрати жирний блиск наносимо очищувальну маску, під очі ще іншу.

А також використовуємо ензимний пілінг. Це глибоке, безпечне очищення шкіри, після якого на поверхню ви- ходять нові клітини, людина виглядає молодше, свіжіше. Запевняю, що не треба боятись слова «пілінг». Шкіра
не червоніє, а стає м’якішою вже після першої процедури.За роботою

– Чоловікам теж пропонуєте такі процедури?

– Чоловікам потрібні такі процедури в першу чергу, адже 99% з них мають жирну шкіру обличчя.

– Чи можна в салоні отримати консультацію, який вид процедури потрібен?
–Звичайно. Підкажемо для будь-якої шкіри і для буд-якого віку.

– Після таких очищувальних і зволожених процедур можна приступати до макіяжу?
– Так. Дійсно. Тільки після таких процедур варто приступати до макіяжу. На не доглянуту шкіру не варто накладати макіяж.

– Якою косметикою ви користуєтеся?

– Косметика в нас унікальна – марки ARTISTRY фірми Емвей. І всі процедури проходять тільки із її застосуванням. Я особисто нею користуюся вже 11 років. Для роботи з клієнтами закінчила курси по косметології та нутриціології (фахівець з харчування – авт.). А також постійно навчаюсь в академії Емвею. Оскільки лабораторія не тільки краси, а й здоров’я, то залюбки допоможу охочим відкоригувати харчування, застосовуючи дієтичні добавки.

– Чому саме такий бізнес обрали?

– За освітою я бухгалтер. Коли спробувала себе в цій професії, то відчула, яка вона нудна. Набагато приємніше робити людей щасливішими, красивішими, здоровішими. І коли вирішується в людини відразу декілька проблем, то це надихає.

– Чи багато в Сосниці охочих до таких процедур?
– З вересня, відколи працюю, звернулось більше двох десятків осіб.

– А скількох за день зможете обслужити? 
– Одна процедура займає годину. Якщо це макіяж, то до 2 годин. Тому задовольню всіх бажаючих.

– Скільки коштують послуги в лабораторії?
– Доглядові процедури коштують від 300 до 500 грн. Макіяж – від 200 до 400 грн.

– Які ваші плани?
– Кожна жінка і чоловік завжди прагнуть бути доглянутими і красивими. Але часто не у всіх є час для відвідування салонів в різних куточках містечка, а інколи доводиться навіть їхати до обласного центру. То дуже хотілося, щоб всі процедури людина могла отримати в одному приміщенні.

Олена Кузьменко, газета «Вісті Сосниччини», №54/10077, від 26.12.2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Селюк, краса, макіяж, Сосниця

Добавить в: