• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Талановитий юнак із Бобровиччини


Талановитий юнак із Бобровиччини

 

Багата Україна на талановитих людей, але не всі вони нам відомі. Наш рідний бобровицький край також багатий на таланти.

Згадаймо наших славних земляків: поета Павла Тичину з Пісок, видатного винахідника Якова Рощепія з Осовця, художника Василя Лопату з Нової Басані. Їхні імена відомі далеко за межами України. А скільки ще не відкритих талантів? «У кожній людині спить талант, але не всі його будять», ─ писав Олександр Мінчеков.


Людина, що володіє вродженим талантом, відчуває найбільше щастя тоді, коли використовує його. Можливо, хтось уже відкрив свій хист, а хтось ще шукає. Дехто сам здатний розвивати свій талант, а дехто потребує сторонньої допомоги.Я хочу розповісти про талановитого юнака з Нового Бикова. Це - Микола Семижон. Цьогоріч він закінчив Новобиківський ЗЗСО І-ІІІ ст. і вступив на навчання до Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв по спеціальності «дизайн середовища». Його талант до малювання проявився ще в молодших класах. Його вчителька Валентина Михайлівна Ярош порадила батькам розвивати цей талант у їхнього сина. Два роки талановитий учень відвідував художню студію при районному будинку творчості в Бобровиці під керівництвом досвідченого педагога.

Перейшовши до п’ятого класу, припинив навчання в зв’язку з великою кількістю уроків. Але малювання не полишив. Його малюнки викликали захоплення серед однокласників та вчителів. Декілька малюнків виставлені в коридорах рідної школи.

Нині, навчаючись в академії, талановитий юнак встиг написати ряд картин – як за навчальною програмою, так і на власну тематику. Вашій увазі пропоную деякі його роботи.

Я глибоко переконаний, що цей талановитий юнак стане гордістю нашого краю, отримає загальне визнання і ми по праву будемо пишатися ним.Микола Кривченко, вчитель вищої категорії, пенсіонер

«Чернігівщина» №2 (820) від 14 січня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровиччина, Новий_Биків, Семижон, художник, талант, Кривченко, Чернігівщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект