• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Трудоголіки й вірні друзі. Директорка історичного музею Людмила Бабич про народжених у рік Бика


реклама

Трудоголіки й вірні друзі. Директорка історичного музею Людмила Бабич про народжених у рік Бика

 

Романтична реалістка в коханні, консерватор у сім'ї, вимоглива керівниця на роботі, перфекціоністка, яка прагне естетики в усьому, жінка, яка любить комфорт і спонтанних гостей, але впускає у своє життя тільки тих, кому довіряє. Так себе характеризує директорка Корюківського історичного музею Людмила Бабич. З нею спілкуємося про те, які вони, люди, народжені в Рік Бика (Вола). Бо прийдешній 2021-й – і її рік також.


Людмила Бабич

Яскравішого представника року, на який чекаємо, годі й шукати. Бо Людмила Бабич народилася в Рік Бика (Вола) і Телець – за зодіакальним гороскопом. У році новому Людмила Олексіївна першочергово бажає собі й усім своїм землякам здоров’я. Це нині дуже важливо. Ще добробуту, адже злидні здатні зруйнувати життя людини. І щоб війна в Україні закінчилася. Цього прагнуть мільйони українців.

Воли бувають двох типів


Люди, народжені у рік Бика (Вола) - веселі і щирі, врівноважені. Це підтверджує і представниця цього знаку

Гороскоп каже, що існують два типи Волів. Один – вельми товариський, екстравагантний, душа компаній і вечірок. Інший – замкнутий, його часто можуть вважати людиною з комплексом неповноцінності, але це зовсім не так. Це глибокі люди з власною філософією. Віл – мовчазний, акуратний, у справах послідовний, у словах точний. Дуже терплячий, але якщо його допекти, впадає в лють.

Представниці ж цього знаку – це леді з залізним характером і добрим серцем. Упевнені в собі, які завжди гнуть свою лінію, приємні в спілкуванні, уміють зберігати таємниці, викликають довіру

- Людмило Олексіївно, ви однозначно належите до першого типу Волів, чи не так? – запитую у своєї співрозмовниці.

- Не знаю, з боку, мабуть, видніше, — замислено відповідає Людмила Бабич. А ось з іншими характеристиками однозначно погоджується.

Віл сам «паше» й інших «запрягає»

Віл – надзвичайний трудоголік. Його називають найпрацелюбнішим знаком східного гороскопа. Здатний працювати цілодобово. І часто займає керівні посади, де проявляє себе на повну. Така людина, працюючи надміру сама, контролюватиме до дрібниць і своїх підлеглих, додаючи їм постійно нових обов’язків.

- Якщо я працюю, хочу такої ж віддачі й від колег, — підтверджує Людмила Бабич. – Багато років тому, перебуваючи на керівних посадах, діяла за принципом «Хочеш зробити якнайкраще – зроби сам», а потім зрозуміла, що не можна осягнути неосяжне. З досвідом прийшло інше: треба вміти організувати процес, покладаючись на свій колектив, довіряючи йому. Амбітні цілі – це обов’язково, але ж не шляхом самодурства.


З колегами. На фото не всі фахівці Корюківського історичного музею. Автор: З власного фотоархіву Л. Бабич

Колектив музею Людмила Олексіївна вважає командою однодумців, які спільно працюють в одному напрямку. І немає різниці, яка у кого посада – директор, науковий співробітник, доглядач музею тощо. Кожен займає свою, особливу нішу. Каже, завжди прагнула, щоб колектив був стабільним, але, перш за все, професійним. Може додавати обов’язків своїм підлеглим, проте, без фанатизму. І завжди дослухається до креативних ідей та порад колег.

Хороша партія в коханні

Люди-Воли здатні на сильні почуття. Їхня любов стабільна, є зразком глибоких і вірних почуттів, попри те, що з першого погляду цього не скажеш. Але партнер повинен любити Вола! Бо Віл, який може довго терпіти, порве зв’язки раз і назавжди.

Переживши розчарування в любові, Віл може надовго відправитися у «вільне плавання», вести усамітнене життя і — отримувати від цього задоволення.

- У коханні я романтична реалістка, — каже Людмила Бабич. – Перестаю нею бути одразу, тільки-но кохана людина розчаровує. Ніколи на людях не демонструватиму своїх почуттів – для цього є інші місця і випадки. Але мені подобається відчувати себе Жінкою поруч зі справжнім Чоловіком.

Їй цікаві змістовні чоловіки, розумні, мудрі й порядні. Такі, з якими є про що поговорити. І такі друзі у неї є. З «порожніми» чоловіками їй нудно – вони це одразу розуміють з її реакції на свою персону.

Неохайність, балакучість і непорядність у представниках сильної статі особливо обурюють Людмилу Бабич. Але перевиховувати чоловіків вона не буде – не має задля цього ні часу, ні бажання.

Сім'я і діти


Дім – фортеця, для людей народжених у рік Вола. Їхнє слово в сім'ї – закон. Разом з тим, Воли дуже люблять і пишаються своїми родинами, особливо дітьми, здатні на великі жертви заради близьких.

- Це правда, — каже Людмила Олексіївна. – Удома я консерватор, вимагаю дисципліни й чесності, взаємовідповідальності. Вважаю, що жінка – це берегиня кожної сім'ї. Всі члени родини повинні це усвідомлювати й дослухатися. Нехай мене пробачать достойні чоловіки, але жінок я завжди вважала на голову вищими. Думаю, що жінці природою передбачено більше функцій і обов’язків, з якими вона відповідальніше справляється і вдома, і на роботі, і в житті взагалі.
У Людмили Бабич – дві дорослі доньки, зяті й онучок Давид. Доньки – надійна мамина підтримка в житті. Кожна по-своєму. Старша, Марина – менеджер з постачання ТОВ «Корфад». Менша, Вікторія – головний спеціаліст – державний реєстратор юридичного відділу виконавчого апарату Корюківської міської ради.


Красуні і розумниці. Всі втрьох! Людмила Олексіївна з доньками Мариною і Вікторією. Фото: З власного фотоархіву Людмили Бабич


- Марина – рішуча, прямолінійна, з міцним стрижнем і швидкою реакцією, — розповідає Людмила Олексіївна. – Вона – копія своїх батьків, два в одному! Марина добре розуміється на технічних питаннях. Легко розбереться з будь-якою технікою, за потреби – навіть меблі збере! А Віка – спокійна, виважена, делікатна, але принципова. Перфекціоністка, як і я. І надзвичайна правдолюбка. Обидві мої доньки люблять готувати й часто радяться зі мною щодо кулінарії і життя загалом. А я – з ними.

Особлива бабусина любов – внучок Давид, який розвивається швидше, ніж вона сподівалася, вміє по-дорослому висловлювати свої думки.


Давид з бабусею Людою, тьотею Вікою і мамою Мариною

Людмила Олексіївна згадує, як майже вісім років тому радісна звістка про народження внука застала її в Білорусі, куди вона з різдвяним візитом возила корюківських творчих дітей. З цією світлою подією її тоді привітав навіть Митрополит Мінський та Слуцький, Патріарший Екзарх всієї Білорусі Філарет. Про появу на світ онука керівниці української делегації йому повідомила Катерина Далідович, яка багато років опікується благодійною програмою «Чорнобильський шлях – дорога життя».

Під час вітального слова у Свято-Духовному Кафедральному соборі Філарет благословив і українське немовля, якого бабуся ще навіть не бачила, але вже безмежно любила.

Цінує дружбу


Народжені у рік Вола - хороші друзі. Спокійні, не балакучі, м’які, уміють вислухати. З ними затишно й комфортно. Віл не піде по головах друзів задля своєї вигоди. Але зазвичай коло його друзів вузьке.

У його дім вхожі лише ті люди, яким він довіряє. Таким людям відкрита й душа Вола. З рештою можуть бути приятельські стосунки й не більше. Віл цінує дружбу, перевірену часом.


Людмила Бабич з друзями, гостями музею і членами творчого клубу "Перлина"

- Це правда, — підтверджує Людмила Бабич. – У мене є друзі, які завжди підставлять своє плече. І їм я завжди рада. Наталія Мелащенко, Галина Рачек, Світлана Нікітченко, Антоніна Дуденко, Світлана Хачатурова… Та найтісніші дружні стосунки у нас з Вірою Рябченко, завідувачкою дитсадка «Дельфін». Наша дружба родом з дитинства, зі школи. Були однокласницями, тепер – колеги (Людмила Бабич за сумісництвом працює музкерівником у ДНЗ «Дельфін» - Авт.).

Цим підтверджується ще одна характеристика знаку Вола. Гороскоп каже, що в житті Віл найкраще знаходить спільну мову з іншим Волом. У ровесниць Людмили Бабич і Віри Рябченко – єдиний знак східного гороскопа.

Про свята і святкування

Людмила Бабич любить і сама бувати в гостях, і приймати гостей у себе вдома, з пишним приготуванням всіляких вишуканих страв або навіть без них. Так, з братом вони обов’язково смакують запашним чаєм з цукерками, а з зятем можуть і під коньячок поспілкуватися – все залежить від компанії.


Людмила Бабич обожнює родину, цінує і оберігає своїх рідних

Людмилі Олексіївні подобаються також спонтанні зустрічі зі своїми подругами. Бо задля душевної розмови й гарного вечора багато не потрібно, головне – хороший співрозмовник. Теплої пори року часто збираються з ріднею на природі. Однак, жінка зізнається, може легко відмовити навіть близьким людям, якщо не матиме настрою задля зустрічей чи натхнення готувати.

Тоді й для себе влаштовує День «святого лежня» - не обтяжує власну кухню своєю присутністю, максимум – зварить сосиски чи спече картоплі

Та найбільше Людмила Олексіївна любить Новий рік. Відчуття оновлення, неймовірного дива і приємні клопоти приносять їй задоволення. Тому вона щороку прикрашає ялинку вдома, кожного разу по-різному. Цьогоріч її ялинка – сріблясто-пудрових відтінків.


Ялинка вдома. Цьогоріч - сріблясто-рожева. Автор: Людмила Бабич


Зустрічати «свій» рік представниця знаку Вола готується ґрунтовно і завчасно. Наприклад, уже спекла штолен – німецьку різдвяну випічку, яка має вистоятися до Різдва 3-4 тижні. Страва не з дешевих через інгредієнти. Декілька видів горіхів, цукати, сухофрукти, лимонну та апельсинову цедру, сік апельсина, спеції спочатку настоюють у коньяку, а лише потім випікають. Для свого штолена Людмила Бабич використовувала ще й мигдалеве борошно.

Сподівається, що Господар Року прийдешнього – Бик (або ж Віл) оцінить її старання. І буде поблажливішим до представників усіх знаків усіх без винятку гороскопів. Бо кожна людина хоче, щоб високосний Рік Щура – надзвичайно важкий і виснажливий – якнайшвидше став історією.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Людмила Бабич, рік Бика, людські долі, директор музею, Корюківка

Добавить в: