Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Смачна фуд-флористика від Світлани Тиртової, або коли букет можна… з'їсти


Смачна фуд-флористика від Світлани Тиртової, або коли букет можна… з'їсти

Багато хто вважає, що букети – це переважно жіночий подарунок. Однак, як недивно, представники сильної статі теж потребують привітань і теж радіють букетам.
Який незвичний букет подарувати чоловікові? Над цим питанням болить голова не в однієї жінки, адже звичайними квітами зараз вже не здивуєш нікого.

Останнім часом чернігівці все частіше обирають для привітань так звані фуд-букети (food – їжа на англ.). Більш детально інформацією про створення таких букети з читачами Gorod.cn.ua поділиться майстриня Світлана Тиртова. У своїх роботах Світлана використовує фрукти, овочі, ковбасні вироби, цукерки, напої та квіти. Популярні на сьогодні фуд-букети жінка робить на будь-який смак і гаманець.

- Рзкажіть, будь-ласка, про себе.- Народилась і все життя провела у нашому славному місті Чернігові, тут і закінчила школу №19. Мені 40 років, за освітою вчитель англійської та німецької мови та зарубіжної літератури, закінчила Ніжинський державний університет, нині працюю на курсах англійської для дітей.

Разом з чоловіком Михайлом виховуємо двох донечок 9-ти та 15-ти років.

Скільки себе пам’ятаю з дитинства – постійно мої руки щось творили. Займаюся букетами вже десь 10 років, ще люблю виготовляти прикраси для інтер'єру, ляльки-тільди, віночки, свічки, мило. А коли пішла в декрет, часу стало більше і тому в цей період в хенд мейд я занурилася з головою. І тепер не уявляю без цього своє життя. Мені просто життєво необхідно займатися чимось, що приносить задоволення. До речі, періодично проводжу майстер класи з виготовлення мила, цукрових скарбів, віночків для прикрашання оселі до свята Великодня.

Також виготовляю букети з цукерок, популярні нині фуд-букети, та так звані чоловічі букети (робила їх навіть зі шкарпеток ), але найбільше люблю працювати зі "смачненьким ". Усьому навчалася сама, ніхто не допомагав.
Найбільше подобаються процес підготовки, люблю, щоб все гарно поєднувалося і в кольорах і за смаком.

- Хто замовляє такі фуд-букети?

- Замовляють такі букети жінки для чоловіків, або, здебільшого це корпоративні замовлення для директора від колективу, наприклад. Букети замовляють не тільки чоловікам, бувають подібні замовлення і для жінок, які не люблять цукерок.
Для чоловіків частіше замовляють букети з алкоголем + закуска, але й бувають і безалкогольні. Завжди питаю про вік чоловіка, та його вподобання . Навіть враховую таку інформацію, як улюблений колір або професію, щоб підібрати пакування.Цей букет замовляла жінка для чоловіка - далекобійника, головною умовою була машинкаБукет для депутата міськради та спортсмена Андрія ДериземліБукети для «Ощадбанку»

Найбільше замовлення у мене – корпоративне, на День захисника України для чоловіків «Ощадбанку», робила десь 80 однакових букетів.


Букети для «Сільпо»

Це теж корпоративні на те ж саме свято, але вже для «Сільпо». Всього 12 букетів, але усі різні.

- Які новинки є в цій галузі нині?
- Фуд-флористика постійно змінюється, а тому з'являються нові форми, способи пакування. Цього року почала спробувала свої сили у так званих фуд-боксах. З'явилися вони не так давно. Це так само як букети – тільки оформлення йде у картонних коробках, або дерев’яних, чи з пінопласту (до речі, виготовляємо пінопластові бокси будь-якої форми, кольорів та розмірів).Я роблю букети і з фруктами, і з овочами. Так, і тут є свої особливості. Більшість флористів "надягають" фрукти на шпажки, таким чином скорочується термін придатності фруктів або овочів. Останнім часом намагаюся вдосконалити цей процес, шукаю способи кріплення без "травмування"фруктів. Овочі та фрукти перед формуванням букету обов'язково гарно мию.

- Де закуповуєте продукти для майбутніх букетів?
- Закуповую продукти у великих супермаркетах (там більший вибір продуктів) у день виготовлення замовлення, підбираю все свіже, обов'язково слідкуючи за терміном придатності.Новорічний букет

Букет-вітамін- Які ціни, в середньому, на такі букети?
- Ціна на букет залежить від його наповнення, десь від 300 гривень. Робила навіть букет на 1000 гривень. В середньому на букет (із закупами продуктів) йде 1 день.


Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фуд-флористика, букети, Тиртова

Добавить в:


ЦентрКомплект