«Зв’язаний» з армією

У 2020-у році старший прапорщик Сінчук відзначатиме 20 років служби в Збройних Силах України. І всі ці 20 ороків – у військах зв’язку. Крім того, на спеціаліста зі зв’язку нині вчиться і його син.Старший прапорщик Костянтин Сінчук служить на посаді техніка батальйону зв’язку з ключової документації у 5-у окремому полку зв’язку оперативного командування «Північ» у Чернігові.

Родом чоловік з Чернігівщини, з села Держанівка. Після школи пішов навчатися до тоді ще Полтавського військового інституту зв’язку. І з того часу не зрадив ні армії, ні фаху. Навчався у школі прапорщиків. Далі були різні військові частини, де армієць завжди служив за своєю спеціальністю.

З початком російської агресії на сході України відразу був направлений у зону виконання завдань за призначенням.

5-й окремий полк зв’язку у Чернігові сформувався 5 травня 2015 року. А вже 8 числа Костянтин прийшов сюди на службу. Черговий виїзд у зону проведення Антитерористичної операції вже в складі полку відбувся на День Незалежності України. Служив у секторі С. Виконував обов’язки на посаді начальника радіостанції Р-142. Уже тоді вперше зіштовхнувся з новітньою технікою, зокрема радіостанціями Harris. Каже, працювати з новим обладнанням було легко.- Я любив англійську в школі. Тому опанувати «Харіси» було не важко. Та ще й цікаво. Крім того, відбув спеціальні курси, - розповідає зв’язківець.

Так і наступні 2016, 2017 та 2018 роки не промайнули для старшого прапорщика Сінчука без поїздок на схід України для організації та забезпечення якісного та надійного зв’язку між підрозділами оперативного командування «Північ». Загалом, якщо порахувати безперервно, то у районі проведення бойових дій Костянтин прослужив майже три роки. Детально про свої обов’язки чоловік не розповідає через рівень секретності. Однак постійно повторює, що завжди працював з новітніми засобами зв’язку, якими останніми роками постійно оснащують Збройні Сили України.

Увесь цей час на тата та чоловіка вдома чекали його дружина, донька Кіра та син Владислав, який також пішов батьковим шляхом, до того ж за власним бажанням, і сьогодні навчається у Київському військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Молодший лейтенант Світлана Халімоненко, прес-центр ОК «Північ»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Костянтин Сінчук, ЗСУ, ОК «Північ», військовослужбовець

Добавить в:


ЦентрКомплект