• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дружина двічі вистрілила з обріза в голову Сергію Бобровнику, труп забетонувала в оглядовій ямі


Дружина двічі вистрілила з обріза в голову Сергію Бобровнику, труп забетонувала в оглядовій ямі

Розслідування справи по обвинуваченню 47-річної Руслани Бобровник з села Камка на Сновщині завершено. Кримінальне провадження направили до суду на розгляд.


Руслана Бобровник

Тіло 49-річмого Сергія Бобровника 1 вересня правоохоронці 14 годин викопували з бетону в його гаражі. Експертиза встановила, що смерть настала внаслідок пострілів в голову.

Сергій Бобровник був районним депутатом кількох скликань очолював сільгосппідприємство у Хотуничах, був засновником кількох фірм. Пара виростила двох синів, Дмитра та Олега. Олегу батько допомагав відкривати стоматклініку у Чернігові. Також Бобровник збудував для родини два великі будинки-близнюки у Чернігові.


27 серпня Руслана заявила у поліцію про зникнення чоловіка. Мовляв, після сварки поїхав машиною з дому і не повернувся. Стверджувала, що і раніше Сергій не бував вдома по кілька днів. Через два дні машину «Міцубісі Паджеро» знайшли у лісі, як їхати в бік Городні. Авто було замкнене, цінності і документи на місці.

У незрозуміле зникнення не вірили сестри Бобровника. Поліцейські перевірили Руслану на детекторі брехні. З’ясувалося, вона каже неправду. Почали розкручувати. І Руслана зізналася, що 24 серпня на День Незалежності під час сварки двічі вистрілила з обрізу мисливської рушниці чоловікові у голову. Труп і забетонувала в оглядовій ямі у гаражі, а обріз закопала в сараї. Один з синів відігнав батькове авто в ліс.

Підозрюваній Руслані Бобровник загрожує до 15 років тюрми. Кажуть, приводом до вбивства стали ревнощі. Чи так це, стане відомо на суді.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №6 (1813), 11 лютого 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Руслана Бобровник, вбивство, суд, Сновщина, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект