Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Ніжині встановлюють заправки для електрокарівУ Ніжині встановлюють заправки для електрокарів

Напередодні новорічних свят спеціалізовано компанія встановила у Ніжині перші в місті електрозапрапочні станції для зарядки електромобілів, вони розташовані у центрі парку Шевченка та мікрорайоні Космонавтів. Також підзарядити свої електрокари можна на виїзді до Чернігова та Прилук. Це ще один крок до збереження довкілля!Найближчим часом мають встановити ще 10 станцій, до кінця року їх буде в Ніжині - 25! А на території області - 100!

Також компанія повідомила, що планує розпочати продаж електромобілів у Ніжині, Прилуках і Чернігові. Перехід з паливних двигунів на електромобілі не тільки зберігає довкілля, а й неабияк економить кошти родини. Економія на 100 км майже у 5 разів. До того ж у електромобілях не потрібно замінювати масло, фільтри тощо. Переваги суттєві, і головне - так українці здобуватимуть енергетичну незалежність від нафти і газу, - переконані в компанії.

«Деснянка» №2 (737) від 10 січня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, електрозапрапочні станції для зарядки електромобілів, «Деснянка»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект