Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Корюківські рятувальники отримали новий пожежний автомобіль за 5 мільйонів гривеньКорюківські рятувальники отримали новий пожежний автомобіль за 5 мільйонів гривень

Перед Новим роком Корюківська районна служба з надзвичайних ситуацій одержала новенький спецавтомобіль на базі шасі МАЗ, який найближчим часом стане на бойове чергування.Цю сучасну машину, що коштує трохи більше 5 мільйонів гривень, виготовлено на заводі ТОВ “Пожспецмаш” у Прилуцькому районі.

Автомобіль обладнаний усім необхідним для ліквідації пожеж та порятунку людей. Підвищена прохідність по бездоріжжю, запас води – 4 тонни, кабіна розрахована, крім водія, ще на шістьох бійців.

Має телескопічну освітлювальну щоглу, котра розганяє темряву навколо яскравим світлом, електрогенератор, мотопомпу.

Обладнаний потужним насосом з підігрівом, щоб і в лютий мороз можна було працювати. Є колонка на гідрант, бензопила і бензоріз для розрізання різних перешкод.

Навіть встановлений тепловізор – для виявлення осередків загорання у задимленому середовищі та пошуку людей у завалах.

У Корюківці є дві пожежно-рятувальні частини – 9 ДПРЧ і 18 ДПРП (пост), котрі мають по два десятки працівників та по два спеціальні автомобілі для ліквідації наслідків надзвичайних ситуаці.

Поповнення передане на баланс дев’ятої пожежної частини. А загалом область отримала чотири одиниці такої техніки, одну з яких і передали Корюківці.

Олександр Гончар

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежний автомобіль, Корюківка, рятувальники

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект