Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Мені з'явився басейн. Щоправда, сухий і не для всіхУ Мені з'явився басейн. Щоправда, сухий і не для всіх

За минулий рік інклюзивно-ресурсний центр в Мені освоїв 356 тисяч 850 гривень. Ці кошти виділені державою для облаштування кабінетів та закупівлі дидактичного матеріалу. Наразі в центрі працюють троє фахівці разом з директором.Зокрема, в інклюзивно-ресурсному центрі з’явилася спеціальна пісочниця, у якій діти можуть гратися піском, що міняє кольорову гамму. Хочете змайструвати пляж та побачити море? Вчитель підбере відповідну гаму кольорів – й розвивайтеся на здоров’я!

– Усе, що ми отримали, – від оргтехніки до дидактичного матеріалу – нам придбала держава, – розповідає директор центру Ольга Скосир. – Працюємо з дітками з особливими потребами. На сьогодні наш центр відвідують 60 вихованців. Займаються групами – 25 хвилин індивідуального заняття і 40 хвилин групових.


Ольга Скосир: «Менський центр інклюзивної освіти допомагає й сусіднім районам»

Директор центру розповіла, що перед Новим роком змогли придбати сухий басейн. Це спеціальна ємність, яка наповнена пластиковими кульками. У такому басейні дитина може імітувати рухи у воді.

Також відтепер є дошки за методикою Марії Монтессорі, які розвивають дитину інтелектуально. На дошці розташовані дверцята, зачинені різними замками. Дитина має їх відімкнути та знайти цікаву картинку.

Євгеній Чепурний

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: інклюзивно-ресурсний центр, Мена, Ольга Скосир

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект