Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » П’ятеро патрульних з Чернігова сьогодні відправились до зони Операції об’єднаних сил (відео)
Рекламодателям

Радио
Радио

П’ятеро патрульних з Чернігова сьогодні відправились до зони Операції об’єднаних сил (відео)

П’ятеро патрульних з Чернігова сьогодні відправились до зони Операції об’єднаних сил. Це вперше за три роки з часу появи патрульна поліція відправляє своїх співробітників на Донбас. Протягом двох місяців вони охоронятимуть порядок у Маріуполі. Разом з ними до прифронтового міста поїхали бійці роти поліції особливого призначення «Чернігів». Як це було - бачила Анна Паскевич.Сергій Жук - командир другої роти патрульної поліції області.
Йому 34. З першою хвилею мобілізації 2014 року Сергій потрапив до лав Збройних сил України. У складі першої танкової бригади служив у Луганській області.

«Після демобілізації в 2015 році пройшов набір і потрапив до патрульної поліції. До цього не було таких ротацій у нас, зараз в нас з’явилась така можливість їздити в зону ООС, навіть не думаючи ні секунди зголосився, тому що я вважаю, це мій обов’язок і маючи таку можливість гріх не скористатись було».

На повернення Сергія вдома чекатимуть дружина і маленька донька.


«Десятого квітня три рочки їй буде, сподіваюсь, до цього часу встигнемо приїхати», - розказує Сергій.

Поїхати до Маріуполя погодилися 5 добровольців від патрульної поліції, каже прес-офіцер Віталій Копистко. У складі зведеного загону поліції вони пробудуть там два місяці.

«Це перший раз від зародження патрульної поліції в Чернігівській області, це перша ротація, коли наші співробітники виїжджають в зону проведення бойових дій. Оскільки є наказ голови Національної поліції Сергія Князєва про те, що поліція бере участь в ООС, тому керівництвом було прийняте таке рішення, що запропонувати співробітникам, хто бажає взяти участь в цій ротації».

«Охорона громадського порядку, Маріуполь - таке саме місто, як і Чернігів, але їм більш складніше, тому саме туди ми їдемо на підсилення, також у них є блокпости, на яких треба нести службу, є інфраструктура, є об’єкти, які вимагають охорони, уваги до них, тому їдемо забезпечувати охорону громадського порядку», - розповідає Сергій Жук.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ООС, патрульна поліція, ротація, війна, Маріуполь, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект