школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 6 років за ґратами – вирок для Левченка6 років за ґратами – вирок для Левченка

Майже рік тривав судовий розгляд по кримінальному провадженню Новобасанського сільського голови Володимира Левченка, якому було висунуто підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ч. 4 ст. 27 (співучасть у злочині) та ч. 1 ст. 368-4 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) Кримінального кодексу України. Дослідивши всі письмові, речові та відеодокази, допитавши потерпілого, обвинуваченого, свідків по справі і навіть понятих, провівши «гарячі» дебати між прокурором Тетяною Фірман та трьома столичними адвокатами підсудного, Бобровицький районний суд 26 листопада виніс вирок.Півтори години суддя Людмила Демченко зачитувала судові докази, що ґрунтуються на всебічному, повному і об’єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом. У резолютивній частині вироку суд ухвалив, цитую: «Згідно ч. 1 ст. 70 Кримінального кодексу України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Левченку Володимиру Васильовичу остаточне покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємствах, установах, організаціях, пов’язаних з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на три роки з конфіскацією майна, яке є власністю засудженого, окрім житлового будинку з господарськими будівлями».

Нагадаємо, що в суді обвинувачений Левченко не визнав свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину. Отож, скоріш за все, буде апеляція.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Чернігівської області через Бобровицький районний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Сніжана Божок, «Чернігвщина» №48 (709) від 29 листопада 2018

Теги: судовий розгляд, Новобасанський сільський голова Володимир Левченко, Сніжана Божок, «Чернігвщина»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект